Emlak Konut Eyüp Alibeyköy Arsasını İhaleye Çıkarıyor

21 Aralık 2015
PAYLAŞ
Emlak Konut Eyüp Alibeyköy Arsasını İhaleye Çıkarıyor

Emlak Konut GYO Eyüp Alibeyköy arsasını “Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı “ modeli ile 21 Ocak’ta ihaleye çıkarıyor…

Emlak Konut GYO, Eyüp Alibeyköy arsasını 21 Ocak 2015’te ihaleye çıkarıyor Emlak Konut Eyüp Alibeyköy arsa ihalesi “Emlak Konut GYO A.Ş. “Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhale Sözleşmesi Yönetmeliği” kapsamında açık ihale usulü ile kapalı teklif alma ve pazarlık-açık artırma olarak 2 oturum halinde 2 ayrı günde yapılacak.

Emlak Konut Eyüp Alibeyköy ihalesi 21 Ocak 2015’te saat 14:30’da gerçekleşecek.

İHALE KATILIM ŞARTLARI
-Bu ihale uluslararası bir ihale değildir
-Yerli gerçek veya tüzel kişi istekliler tek başlarına ihaleye katılabilecekleri gibi kendi aralarında iş ortaklığı oluşturma suretiyle de ihaleye katılabilirler
-Yabancı gerçek veya tüzel kişi istekliler tek başlarına veya yerli veya yabancı gerçek veya tüzel kişiler ile iş ortaklığı veya konsorsiyum oluşturmak suretiyle ihaleye katılamazlar. Ancak Türkiye Cumhuriyeti’nin ilgili mevzuatı çerçevesinde Türkiye’de oluşturacakları “Yerli Tüzel Kişilik” olarak ihaleye katılabilirler.
-Konsorsiyumlar ihaleye katılamazlar

EMLAK KONUT EYÜP ALİBEYKÖY ARSASI PLAN NOTLARI
-Gelişme konut alanı içerisinde planlama alanının ihtiyacına cevap verecek nitelikte, toplam emsale esas inşaat alanının yüzde 5’ini geçmemek ve emsale dahil olmak koşulu ve planlı alanlar tip imar yönetmeliğinin 14. Maddesinin 3(A) bendine uyulması koşulu ile ticari birimler yer alabilir.

HABER: Şengül KIRMIZITAŞ


"Emlak Konut Eyüp Alibeyköy Arsasını İhaleye Çıkarıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap