Emlak Konut GYO Aralık’ta Kaç Konut Sattı?

07 Ocak 2015
PAYLAŞ
Emlak Konut GYO Aralık’ta Kaç Konut Sattı?

Emlak ve gayrimenkul piyasasının lokomotif firmalarından Emlak Konut GYO, Aralık ayı satış rakamlarını açıkladı.

Emlak Konut GYO, 01 Ocak - 31 Aralık 2014 tarihleri itibariyle, toplamda 5 milyar 343 milyon 777 bin 269 lira değerinde satış gerçekleştirildiğini Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirdi.

Emlak Konut GYO, satış rakamlarıyla ilgili şu bilgileri paylaştı:

"Şirketimiz tarafından geliştirilen projelerde, 01 Ocak - 31 Aralık 2014 tarihleri itibariyle, toplamda 5 milyar 343 milyon 777 bin 269 lira (KDV Hariç) değerinde, 10 bin 032 adet bağımsız bölümün satışı (ön satışlar dahil) gerçekleştirilmiştir.

Aralık ayı içerisinde satışı (ön satışlar dahil) gerçekleşen bağımsız bölüm sayısı ise 1450 adettir. Bu bağımsız bölümlerin KDV hariç peşin satış değeri ise toplam 843 milyon 854 bin 897 liradır.

Yıllık ve aylık satış dağılım tablolarında belirtilen satış rakamlarının belirlenme süreci, alıcının noter huzurunda sözleşmelerini imzalaması, peşinat tutarının yatırılması ve sözleşmelerin Şirketimiz tarafından onaylanması ile tamamlanmaktadır. Bu işlemlerin tamamlanması zaman alabilmektedir. Bu nedenle bir önceki ay veya aylarda açıklanan satış rakamlarının artması söz konusu olabilmektedir. Satışlara ilaveler olabileceği gibi alıcıların cayma haklarını kullanmaları ve iptallerden kaynaklanan azalmalar da söz konusu olabilir. Paylaşımlarda yüklenicilere kalan bağımsız bölümler de satış rakamlarına yansıtılmıştır. Opsiyonlar satış adetlerinde dikkate alınmamaktadır"

Emlak Konut GYO 2014 Aralık Ayı Satış Rakamları Tablosu İçin Tıklayın


"Emlak Konut GYO Aralık’ta Kaç Konut Sattı?" haberine ait yorum yok

Yorum Yap