Emlak Konut GYO İki Projesinin Değerleme Raporunu Açıkladı

İstanbul Üsküdar'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

28 Kasım 2014
Emlak Konut GYO İki Projesinin Değerleme Raporunu Açıkladı

Emlak Konut GYO, Esenler Emlak Konutları ve Şehrizar Konakları projelerinin değerleme raporunu açıkladı.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İstanbul Üsküdar Burhaniye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi olan Şehrizar Konakları ve İstanbul Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Alanı 1.Etap 1.Kısım Konut İnşaatları İle Altyapı Ve Çevre Düzenleme İşi olan Esenler Emlak Konutları projelerinin değerleme raporları hazırlattı.

51 MİLYON 851 BİN LİRA

Nova Taşınmaz Değerleme ve Danışmanlık'ın hazırladığı rapora göre, Şehrizar Konakları'nda yer alan 24 adet bağımsız bölümün bugünkü toplam pazar değeri 51 milyon 851 bin 700 lira olarak belirlenirken, Esenler kentsel dönüşüm projesi olan Esenler Emlak Konutları'nın tamamlanması durumunda Emlak Konut GYO payına düşen hasılat miktarı 27 milyon 450 bin lira olarak açıklandı.

Esenler Emlak Konutları PROJE BİLGİLERİ

İstanbul'un Esenler bölgesinde Emlak Konut GYO - ESKON A.Ş. - Esenler Belediyesi işbirliğiyle 56 bin 841 metrekarelik alanda 970 konut kapasitesi ile inşa edilen Esenler Emlak Konutları projesinde büyüklükleri 62 ile 193 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

- Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Esenler Belediyesi, Emlak Konut GYO, ve ESKON İnşaat İşbirliği ile hayata geçirilen Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm projesi çerçevesinde hak sahiplerine 1403 daire ve 32 dükkân tahsis edilecek.

- Projenin 2'nci etabında ise 970 konut ve 23 ticari alan satışa sunuldu.

- Esenler Havaalanı Mahallesi 1095 Ada 16 parselde yapılacak Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşümü'nün 2'nci Etabının finansmanında kullanılacak 970 konut ve 23 ticari alan 13 Ekim 2014'te satışa sunuldu.

- Selçuklu mimarisinin uygulanacağı Esenler Emlak Konutları 2. Etap, Esenler bölgesine değer katması bekleniyor.

Esenler Emlak Konutları Projesi Fotoğrafları :

ESENLER EMLAK KONUTLARI PROJESİNİN TÜM DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN


Şehrizar Konakları PROJE BİLGİLERİ

GAP İnşaat ve Emlak GYO ortaklığında Üsküdar Altunizade'de 49500 metrekarelik alana inşa edilen Şehrizar Konakları, 208 adet konuttan oluşuyor. Projede 3 oda 1 salon, 4 oda 1 salon, 5 oda 1 salon, 6 oda 1 salon, 7 oda 1 salon, 8 oda 1 salon ve 9 oda 1 salon daire tipleri yer alıyor

Konutların 147 metrekare ile 464 metrekare arasında değişiklik gösterdiği proje 38 bloktan meydana geliyor. Lüks konut anlayışıyla inşa edilen Şehrizar Konakları projesinde daireler deniz manzarasına sahip. Projede Ağustos 2014 itibariyle yaşam başlayacak.

Şehrizar Konakları, Boğaziçi'ne inen yamacın üzerindeki geniş iç bahçeye bakan özel bir dünya içinde özenle saklanıyor. Boğaz çevresindeki organik yerleşmelerin arasındaki yollarla aynı Şehrizar Konakları, mahallelerdeki kültürü ve huzuru da bir arada sunuyor.

Şehrizar Konakları Projesi Fotoğrafları:

ŞEHRİZAR KONAKLARI PROJESİNİN TÜM DETAYLARI İÇİN TIKLAYINHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Emlak Konut Bizim Mahalle 2. Etap ihalesine 5 şirket teklif yaptı

Emlak Konut Bizim Mahalle 2. Etap ihalesine 5 şirket teklif yaptı

Emlak Konut Bizim Mahalle 2. Etap ihalesinin dün (28 Eylül 2017) gerçekleştirilen birinci oturumunda

29 Eylül 2017


Emlak Konut Bizim Mahalle 2. Etap ihalesi bugün yapılacak

Emlak Konut Bizim Mahalle 2. Etap ihalesi bugün yapılacak

Emlak Konut GYO’nun Bizim Mahalle projesinin 2. Etabı bugün 14.30’da ihaleye çıkarılacak.

28 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.