Emlak Konut GYO Mart Ayı Şampiyonu

15 Nisan 2015
PAYLAŞ
Emlak Konut GYO Mart Ayı Şampiyonu

Emlak Konut GYO güvencesi ile inşa edilen konut projeleri arasında Mart ayında en çok satışı gerçekleştiren EgeYapı Group oldu.

EgeYapı Group, Mart ayında sadece Batışehir projesinden gerçekleştirdiği 213 adet bağımsız bölüm satışı ile en çok satış yapan marka oldu.

Gayrimenkul sektörünün lider markalarından EgeYapı Group, Mart ayında sadece Batışehir projesinden gerçekleştirdiği 213 adet bağımsız bölüm satışı ile en çok satış yapan marka oldu.

Emlak Konut GYO tarafından yayınlanan Mart ayı raporunda satış ve hasılatta birinci olan EgeYapı Group, 213 adet bağımsız bölümün satışından 115 milyon 563 bin 707 lira gelir elde etti.

Batışehir PROJE DETAYLARI

Bağcılar’da hayata geçirilen ''Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi'' ödüllü Batışehir ve Anadolu Yakası’nın iş ve yaşam merkezi Kartal’da konumlanan Pega Kartal projeleri ile gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandıran EgeYapı Group, Emlak Konut GYO projeleri arasında Mart ayında en çok bağımsız bölüm satışı gerçekleştiren marka oldu.

Batışehir Projesinde Bahar Kampanyası" href="http://www.yeniemlak.com/kampanyalar/batisehir-projesinde-bahar-kampanyasi" target="_blank">BATIŞEHİR PROJESİNDE BAHAR KAMPANYASI

Emlak Konut GYO’nun aylık satış adetlerini açıkladığı raporlarda Mart ayı verileri doğrultusunda satış adedi ve satış cirosu birincisi olan EgeYapı Group, 213 adet bağımsız bölümün satışından 115 milyon 563 bin 707 lira gelir elde etti.


"Emlak Konut GYO Mart Ayı Şampiyonu" haberine ait yorum yok

Yorum Yap