Emlak Konut Hoşdere 5. Etap İhalesi 22 Mart’ta

İstanbul Esenyurt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

20 Şubat 2016
Emlak Konut Hoşdere 5. Etap İhalesi 22 Mart’ta

Emlak Konut GYO Esenyurt Hoşdere 5. Etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi ihalesinin 1. oturumu 22 Mart'ta gerçekleşecek...

Emlak Konut GYO Esenyurt Hoşdere 5. etabı "arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı" ile ihaleye çıkarıyor. İki oturum halinde yapılacak olan Emlak Konut Hoşdere 5. etap arsa ihalesinin ilk oturumu 22 Mart'ta gerçekleşecek.

Emlak Konut Hoşdere 5. etap kapsamında Esenyurt Sanayi mahallesinde T3 ticaret alanlı 701 ada 2-3 parsel ve T3 ticaret alanlı 702 ada 4 parsel ihaleye çıkıyor. İhaleye söz konusu arsanın toplam alanı 42 bin 19,75 metrekare iken, emsale esas inşaat alanı 103 bin 661,31 metrekare olarak belirlendi.

emlak konut

Planda ticaret alanında gösterilen arsaya, iş merkezi, alışveriş merkezi, yönetim merkezi, otel, motel, rezidans, konaklama tesisleri, sinema, tiyatro, müze vb. kültürel tesis alanları, ticaret, ofis, büro, lokanta, gazino, çarşı, çok katlı mağazalar, banka, finans kurumları, özel eğitim alanları, özel sağlık tesisleri, özel spor alanları, kat otoparkları yapılabilir ve bu işlevler bir arada kullanılabilir.

ihale

İhaleye söz konusu arsa Hadımköy Bahçeşehir Yolu üzerinde dev Hayat Parkı'na ve Hoşdere Hayat Camii'ne, Bahçeken Flora, Bahçekent Emlak Konutları, Avrupar Bahçekent ve Tual Bahçekent projelerine komşu olarak yükseliyor.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bakırköy Şevketiye arsasının 2. oturum ihalesi iptal edildi

Bakırköy Şevketiye arsasının 2. oturum ihalesi iptal edildi

İlk oturumu 4 Ekim 2017 Çarşamba günü düzenlenen İstanbul Bakırköy Şevketiye arsasının 2. oturumu is

11 Ekim 2017


Emlak Konut Ankara Oran arsasını ihaleye çıkardı

Emlak Konut Ankara Oran arsasını ihaleye çıkardı

Emlak Konut GYO Ankara Çankaya Oran arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işini 9 Kasım’da ihaleye ç

10 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.