Emlak Konut Hoşdere 6. Etap İhalesinin 1. Oturumu Sonuçlandı

03 Mayıs 2016
PAYLAŞ
Emlak Konut Hoşdere 6. Etap İhalesinin 1. Oturumu Sonuçlandı
Emlak Konut Esenyurt Hoşdere 6. etap arsa ihalesinin 1. oturumu bugün saat 14:30’da yapıldı. İhaleye 4 firma teklif verdi...

Emlak Konut GYO Esenyurt Hoşdere 6. etap arsa ihalesinin birinci oturumu bugün saat 14:30’da yapıldı.
İhaleye 4 şirketten teklif geldi. Emlak Konut Hoşdere 6. etap arsa ihalesine Dağ Mühendislik, Cihan İnşaat, Ak Yapı ve Sur Yapı teklif verdi.

HANGİ FİRMA NE KADAR TEKLİF VERDİ?
Emlak Konut Hoşdere 6. etap ihasinde en yüksek teklif 150 milyon TL arsa satışı karşılığı satış toplam geliri ve 25 milyon 500 bin TL arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri ile Dağ Mühendislik’ten geldi.

İkinci en yüksek teklif ise 125 milyon bin TL arsa satışı karşılığı satış toplam geliri ve 25 milyon TL arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri ile Sur Yapı’dan geldi.

Üçüncü sırada ise Ak Yapı yer alıyor. Ak Yapı’dan 100 milyon TL arsa satışı karşılığı satış toplam geliri ve 20 milyon 500 bin TL arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri teklif geldi.

50 milyon TL arsa satışı karşılığı satış toplam geliri ve 10 milyon TL arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri teklifi ile Cihan inşaat dördüncü sırada yer alıyor.



"Emlak Konut Hoşdere 6. Etap İhalesinin 1. Oturumu Sonuçlandı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap