Emlak Konut Ispartakule 6. Etap İhalesi Bugün

Emlak Konut GYO Avcılar Ispartakule 6. etap arsa ihalesi bugün saat 14:30'da gerçekleşecek...

02 Haziran 2016
Emlak Konut Ispartakule 6. Etap İhalesi Bugün Emlak Konut GYO Avcılar Ispartakule 6. etap arsa ihalesi bugün saat 14:30'da gerçekleşecek...

İstanbul Avcılar Ispartakule 6. Etap arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işi Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından ihaleye çıkarılıyor.

2 oturum halinde gerçekleşecek Emlak Konut Ispartakule 6. Etap ihalesinin 1. oturumu bugün saat 14:30'da gerçekleşecek. İhalenin pazarlık ile açık artırma kısmını kapsayan 2. oturumunun tarihi ise ilerleyen günlerde açıklanacak.

Bahçeşehir Göleti'ne komşu olan Emlak Konut Ispartakule 6. Etap arsasında 20 bin 314 metrekare ticaret alanı, 18 bin 214 metrekare konut dışı kentsel çalışma alanı, 5 bin 246 metrekare dini tesis alanı, bin 50 metrekare park alanı bulunuyor.Toplam 44 bin 825,21 metrekare alanlı Emlak Konut Ispartakule 6. etap arsasında emsale esas inşaat alanı 67 bin 951,07 metrekare olarak belirlendi.

Ticaret alanlı gözüken parsellerde büro, işhanı, gazino, lokanta, çarşı, çok katlı mağaza, banka, otel, sinema, tiyatro salonu, apart daire, ofis, sosyo kültürel tesis, yönetim ile ilgili tesisler, özel eğitim tesisleri, özel sağlık tesisleri gibi kullanımlar yer alabilir.Konut dışı kentsel çalışma alanlarında ise içinde motel, lokanta ve alışveriş üniteleri de bulunabilen resmi ve sosyal tesisler dumansız, kokusuz atık ve artık bırakmayan ve çevre sağlığı yönünden tehlike yaratmayan imalathaneler ile patlayıcı, parlayıcı ve yanıcı maddeler içermeyen depolar yapılabilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat