Emlak Konut Ispartakule Evleri Kura Çekilişi Ne Zaman?

Emlak Konut GYO'nun 1500 konutu satışa çıkardığı Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi ne zaman? İşte yanıtı...

07 Temmuz 2015
Emlak Konut Ispartakule Evleri Kura Çekilişi Ne Zaman?

Emlak Konut GYO'nun 1500 konutu satışa çıkardığı Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi ne zaman? İşte yanıtı...

Emlak Konut Ispartakule Evleri'nde 1.500 adet konut için 11 bin 447 adet kişi kura çekilişine katılacak. Çekiliş 12 Temmuz Pazar günü gerçekleşecek.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Emlak Konut Ispartakule Evleri projesi Avcılar'a bağlı Ispartakule'de yer alıyor.

448 bin 726 metrekare inşaat alanı üzerine yayılan Ispartakule Emlak Konut Evleri toplam 1.849 adet konut ve 33 adet dükkandan meydana geliyor.

3 Temmuz'da başvuru işlemlerinin son bulduğu Emlak Konut Ispartakule Evleri'nde 1500 konut kura ile satışa sunulucak. Emlak Konut Ispartakule Evleri kura çekilişi ise 12 Temmuz Pazar günü gerçekleşecek.

1500 adet konut için toplam 13 bin 376 adet başvuru yapıldı. Ancak 3 Temmuz 2015 Cuma günü mesai bitimine kadar kuraya katılım bedelini ödeyen 11 bin 447 adet kişi katılım hakkı kazandı.

emlak-konut-ispartakule-evleri-banner

Teslimlerin 2018 yılının Haziran ayında yapılması planlanan Emlak Konut Ispartakule Evleri 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire tiplerinde tasarlandı. Projede 240 aya kadar vadelendirme imkanı sunuluyor.

EMLAK KONUT ISPARTAKULE EVLERİ FİYAT LİSTESİ İÇİN TIKLAYIN

Emlak Konut Ispartakule Evleri sosyal olanakları arasında süs havuzları, kameriyalar, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, tenis kortu, basketbol sahası, kapalı sosyal tesis, otopark ve güvenlik bulunuyor.

Emlak Konut Ispartakule Evleri Ödeme Şartları :

Alınacak kalan tutara alıcının tercihine göre;

- TÜFE’li Satış: 120 ay vade yapılacak olup, bakiyeye her altı ayda bir (her senenin 1. ve 7. Ayında) Tüketici Fiyat Endeksi oranı uygulanacaktır.

- Taksit ödemeleri konut tesliminde başlatılacak olup, TÜFE artışları satış tarihinden itibaren yapılacaktır.

- Sabit Faizli Satış: Aylık yüzde 0,50 faiz oranı ile 120 ay vade yapılacak olup, taksit ödemeleri satış tarihinden itibaren başlatılacaktır.

EMLAK KONUT ISPARTAKULE EVLERİ DAİRE SEÇENEKLERİ

TOKİ iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Ispartakule Evleri İstanbul Avrupa Yakası Avcılar’da inşa ediliyor. Projede 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daireler bulunuyor.

Toplam 1.849 adet konuttan oluşan Ispartakule Evleri’nde alt gelir grubu ve orta gelir grubu ile şehit ailesi, engelli ve gazi kategorisinde kurayla satışa sunulan konut sayısı 1.500 olarak belirlendi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat