Emlak Konut Ispartakule Evleri Kura Sonuçları

İstanbul Avcılar'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

14 Temmuz 2015
Emlak Konut Ispartakule Evleri Kura Sonuçları

Emlak ve gayrimenkul piyasasının öncü firmalarından Emlak Konut'un Ispartakule Evleri için gerçekleştirdiği kura sonuçlandı. İşte Emlak Konut Ispartakule Evleri kura sonuçları...

Emlak Konut Ispartakule Evleri için dün gerçekleştirilen kura çelişi ile belirlenen asıl ve yedek talihli listeleri kamuoyu ile paylaşıldı.

Emlak Konut GYO ve TOKİ işbirliği ile İstanbul Avcılar Ispartakule bölgesinde hayata geçirien Emlak Konut Ispartakule Evleri projesine kuralar dün (12 Temmuz Pazar) çekildi. Asıl ve yedek hak sahiplerinin blirlendiği çekiliş noter huzurunda gerçekleştirildi.

Emlak Konut Ispartakule Evleri Asıl Talihli Listesi

Emlak Konut Ispartakule Evleri Yedek talihli Listesi

Öte yandan 12 Temmuz Pazar günü çekilen kurada ismi çıkan ve konut satın almaya hak kazanan talihlilerin 13.07.2015 - 07.08.2015 tarihleri arasında sözleşme imzalayıp peşinatlarını yatırmaları gerekiyor. Peşinatlarını yatırmayan asil liste adayları yerine yedek listeden isimlerle sözleşme imzalanacak.

EMLAK KONUT ISPARTAKULE EVLERİ PROJE DETAYLARI

Emlak ve gayrimenkul piyasasının lokomotif firmalarından Emlak Konut GYO, İstanbul Avcılar‘da 240 ay vade ile ev sahibi yapıyor.

Emlak Konut GYO, alt ve orta gelir grubuna Avcılar’da özel bir proje hazırlıyor. İhtiyaç sahipleri Emlak Konut Ispartakule Evleri Projesi’yle 20 yıl vadeyle ev sahibi olacak. Son 11 yılda 100 bin bağımsız bölüme ulaşan Emlak Konut GYO, şimdi de Avcılar’da hayata geçirilen Emlak Konut Ispartakule Evleri Projesi’yle alt ve orta gelir grubunu ev sahibi yapacak. Şehit aileleri, gazi ve engelliler düşünülerek projelendirilen ‘Ispartakule Evleri’nde toplam bin 500 konut, 15 bin liradan başlayan peşinat ve 240 aya varan vadeyle ihtiyaç sahiplerine sunulacak.

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, alt ve orta gelir grubu için ayrı ayrı ödeme planları oluşturulduğunu söyledi. Kurum, “Taksitlerin konut teslimine başlanması kaydıyla kalan tutara her 6 ayda bir TÜFE uygulanacak. Konutlar 240 aya varan vadelerle TÜFE’li satış yöntemiyle satılacak” dedi. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şekilde tasarlanan projenin 448 bin 726 metrekare toplam inşaat alanı bulunuyor. Proje 20 adet 1+1, 694 2+1, bin 25 3+1 ve 110 adet 4+1’den oluşan toplam bin 849 adet konut ile 33 adet ticari üniteyi bünyesinde barındırıyor.

Murat Kurum, projede kapalı spor salonu, anaokulu ve bir konferans salonunun olduğu 24’er derslikli ilk ve ortaöğretim okulunun yer aldığını kaydetti. Projenin sosyal donatılarıyla dikkat çektiğini vurgulayan Kurum, “Tüm bunların yanı sıra 100 metrekarelik tuzlu su akvaryumu da yer alıyor. 3 bin 300 metrekarelik süs havuzları ve 654 metrekarelik kum havuzu da projenin dikkat çeken özellikleri arasında yer alıyor” diye konuştu.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat