Emlak Konut Körfezkent Çarşı için Ahes İnşaat'a yer teslimini gerçekleştirdi

Emlak Konut GYO’nun Körfezkent projesinde konut inşaatlarında sona yaklaşılırken alt yapı ve çevre düzenleme işinin yer teslimi Ahes İnşaat’a yapıldı.

29 Temmuz 2017
Emlak Konut Körfezkent Çarşı için Ahes İnşaat'a yer teslimini gerçekleştirdi Emlak Konut GYO Kocaeli Körfezkent Çarşı projesi için ihaleyi kazanan Ahes İnşaat'a yer teslimi yapıldığı duyuruldu. 1, 2 ve 3 etaplarının tamamlandığını vurgulayan Emlak Konut tarafından KAP’a yapılan açıklama ise şu şekilde;

"Kocaeli Körfezkent Ticaret Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi’nin Yer Teslimi, Yüklenici ‘AHES İnşaat Tic. ve San. A.Ş.’ne 27.07.2017 Perşembe günü yapılmıştır. Emlak Konut tarafından Körfezkent bölgesinde hayata geçirilen 1, 2 ve 3. Etap konutları tamamladı ve 4. Etap Konutları'nda inşaat çalışmaları devam ediyor.  103 ticari ünite 4 etap ve 3.600 konuttan oluşan Körfezkent Emlak Konutları’nın tam ortasında yer alan Körfezkent Çarşı projesi 35 bin 0.77 metrekarelik alan üzerinde 16 adet cadde dükkânı, 21 adet meydan dükkânı, 66 adet ofis ve home ofis olarak inşa edilecek.  Yarın satışta Yenikent ve Yavuz Selim’e yakın mesafede yer alan Körfezkent Çarşı projesinde satışlar yarın saat 09.00'da başlayacak.”


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Bakırköy Şevketiye arsasının 2. oturum ihalesi iptal edildi

Bakırköy Şevketiye arsasının 2. oturum ihalesi iptal edildi

İlk oturumu 4 Ekim 2017 Çarşamba günü düzenlenen İstanbul Bakırköy Şevketiye arsasının 2. oturumu is

11 Ekim 2017


Emlak Konut Ankara Oran arsasını ihaleye çıkardı

Emlak Konut Ankara Oran arsasını ihaleye çıkardı

Emlak Konut GYO Ankara Çankaya Oran arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işini 9 Kasım’da ihaleye ç

10 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.