Emlak Konut Maltepe Küçükyalı İhalesi 26 Mayıs'ta

Emlak Konut Maltepe Küçükyalı arsa ihalesi 1. oturumu 26 Mayıs'ta gerçekleşecek...

23 Nisan 2016
Emlak Konut Maltepe Küçükyalı İhalesi 26 Mayıs'ta Emlak Konut Maltepe Küçükyalı arsa ihalesi 1. oturumu 26 Mayıs'ta gerçekleşecek...

Emlak Konut GYO İstanbul Maltepe Küçükyalı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesi 26 Mayıs Perşembe günü saat 14:30'da yapılacak.

Söz konusu arsa Maltepe Karayolları arazisi olarak biliniyor. Toplam 114 bin 239 metrekare arsa alanına sahip olan Emlak Konut Maltepe Küçükyalı arsasının emsale esas inşaat alanı 128 bin 169 metrekare olarak belirlendi.

Emlak Konut Maltepe Küçükyalı Arsa BilgileriEmlak Konut Maltepe Küçükyalı Arsası Plan Notları

1-) Ticaret-konut alanlarında emsal 1,80 olup inşaat alanının minimum yüzde 25'i kadar ticaret alanı olarak ayrılacak olup, ancak bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda toplam emsal inşaat alanının maksimum yüzde 50'si ticaret alanı olarak kullanılabilir.
2-) Ticaret-konut alanlarında TAKS değeri, yapı nizamı, binaların kot alacağı noktalar ve yapı yüksekliği T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onaylanacak kentsel tasarım projesi doğrultusunda belirlenecek. Plan sonrası onaylanacak kentsel tasarım projesi bu plan ile bir bütündür.
3-) Ticaret-konut alanlarında belirtilmeyen hususlarda 26 Şubat 2007 tasdik tarihli Maltepe E-5 Güneyi 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı hükümlerinin Planlı Alanlar Tip İmar Yönetmeliğine aykırı olmayan hükümleri geçerlidir.

Emlak Konut Maltepe Küçükyalı İhale İlanı İçin Tıklayınız
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat