Emlak Konut'tan 500 lira taksitle konut sahibi olma fırsatı

Emlak Konut GYO, Anadolu'da başlattığı fırsatla dar gelirli vatandaşları 500 lira taksitle ev sahibi yapıyor.

11 Ekim 2017
Emlak Konut'tan 500 lira taksitle konut sahibi olma fırsatı Emlak Konut GYO tarafından Ankara, Niğde, Gebze ve Nevşehir'de hayata geçirilen projelerde dar ve orta gelir grubuna dahil vatandaşlar için oldukça cazip fırsatlar bulunuyor. Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatını sunan kampanyada yüzde 5 peşinat ve 500 liradan başlayan taksitlerle konut sahibi olunabiliyor.

EMLAK KONUT 500 LİRA TAKSİTLE EV SAHİBİ OLMA KAMPANYASI HANGİ PROJELERDE GEÇERLİ?

Emlak Konut'un 500 lira taksitle konut sahibi olma fırsatını barındıran kampanyası Başkent Emlak Konutları, Gebze Emlak Konutları 3, Nevşehir Emlak Konutları ve Niğde Emlak Konutları projesinde geçerli oluyor.

SADECE YÜZDE 5 PEŞİNAT…

Ankara'da Emlak Konut güvencesi ile hayat bulan Başkent Emlak Konutları projesinde yüzde 5 peşinat ödeyerek konut sahibi olunabiliyor. 'Başkentin Yeni Başkenti' sloganıyla Çankaya'da hayata geçirilen projede 2. etap satışlarına da başlandı. 500 lira taksitle konut sahibi olunabilen projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 dubleks daireler bulunuyor.

Yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunan diğer Emlak Konut projeleri olan Nevşehir Emlak Konutları ve Niğde Emlak Konutları projelerinde 240 aya vadeyle taksit seçeneği sunuluyor.

Bakent Emlak Konutlar Projesi

GEBZE'NİN YÜKSELEN YILDIZINDA SATIŞLAR SÜRÜYOR

Gebze Emlak Konutları 3 projesinde uygun fiyatlı dairelerin satışları sürüyor. Projede 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks konut seçenekli daireler yer alıyor.

Gebze Emlak Konutları 3 projesinde 20 bin peşinat ve 750 liradan başlayan taksit seçeneği ile konut sahibi olunabiliyor. Emlak Konut tarafından kişiye özel ödeme seçeneğinin sunulduğu projede aynı zamanda peşin satın alımlarında indirim de uygulanıyor.

HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Emlak Konut Ankara Oran arsasını ihaleye çıkardı

Emlak Konut Ankara Oran arsasını ihaleye çıkardı

Emlak Konut GYO Ankara Çankaya Oran arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı işini 9 Kasım’da ihaleye ç

10 Ekim 2017


Bizim Mahalle 1. Etap ihalesi iptal edildi

Bizim Mahalle 1. Etap ihalesi iptal edildi

Emlak Konut GYO’nun İstanbul Küçükçekmece Bizim Mahalle projesinin 1. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gel

06 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.