Emlak Konut'un 3 projesinde tapular sahiplerine veriliyor

Emlak Konut'un İstanbul ve İzmit'teki üç projesinde tapu devirleri işlemlerinin başlandığı açıklandı.

19 Temmuz 2017
Emlak Konut'un 3 projesinde tapular sahiplerine veriliyor

Emlak Konut'un İstanbul ve İzmit'teki üç projesinde tapu devirleri işlemlerinin başlandığı açıklandı.

Gayrimenkul sektörünün önde gelen firmalarından olan Emlak Konut'ta çalışmalar sürüyor. Emlak Konut'un yeni projeler ürettiği biliniyorken biten projelerde de tabu devir işlemleri başladı.

İSTANBUL'DA 2 PROJE

Üç projede tapu devir işlemlerini başlatan Emlak Konut İstanbul'daki, İstanbul Bahçeşehir 2. Kısım Bahçekent Emlak Konutları ve İstanbul Kayaşehir Emlak Konut Başakşehir Evleri projelerinde tapu devir işlemlerine başladı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'na ait Bahçekent Emlak Konutları'nda 504 dairenin satışının tamamlandığı öğrenildi. Daha önce satış yetkisi Turyap'a verilen projede tapu devir işlemlerinin başlandığı bildirildi. Gayrimenkul sektörünün son yıllarda İstanbul'daki cazibe merkezi haline gelen Bahçekent'te oluşturulan Bahçeşehir 2. Kısım Bahçekent Emlak Konutları'nda 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tiplerinde daireler bulunuyor. Farklı türden birçok sosyal olanağı da barındıran projede spor tesisleri, biyolojik gölet, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkuru gibi birçok sosyal donatı bulunuyor.

Emlak Konut'tun İstanbul'da tapu devir işlemlerine başladığı bir başka proje Kayaşehir'de oluşturulan İstanbul Kayaşehir Emlak Konut Başakşehir Evleri. Yine Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından satış yetkisi Turyap'a verilen projede tapu devir işlemlerinin başlandığı bildirildi. Özellikle konumu ile dikkat çeken İstanbul Kayaşehir Emlak Konut Başakşehir Projesi, Kayaşehir İstanbul Hastanesi ve botanik bahçenin arasında konumlanmış durumda. Projede 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipli daireler bulunuyor.

İZMİT KÖRFEZKENT EMLAK KONUT PROJESİ'NDE TAPU SEVİNCİ

Emlak Konut'un İzmit Körfezkent'te yürüttüğü İzmit Körfezkent 3. Etap Emlak Konutları Projesi'nde Turyap'a devredilen konutların satışlarının bittiği ve tapu devir işlemlerinin başlandığı açıklandı. Gayrimenkul uzmanlarınca İzmit'teki son yıllarda gerçekleştirilen konut projeleri arasında değerli olarak lanse edilen çalışmada 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 konut tipleri yer alıyor. Sahip olduğu lokasyonu ile oldukça avantajlı durumda olan proje, Körfez İzmit Hotel ve Körfez Devlet Hastanesi gibi yapılara yakınlığıyla dikkat çekiyor.

'GÜÇLÜ TÜRKİYE İÇİN BİRLİK VAKTİ' KAMPANYASI DEVAM EDİYOR

Geçtiğimiz yıl yaptığı projelerle yaklaşık 1.5 milyarlık net kar açıklayan Emlak Konut, bu yıl 1.8 milyar TL net kar hedefliyor. 'Güçlü Türkiye için Birlik Vakti' kampanyası ile iki ayda toplam 2 bin 722 adet bağımsız bölümün satışının gerçekleştiğini açıklayan Emlak Konut'un bu yılın ilk çeyreğinde 2 milyar 878 milyon TL değerinde satış gerçekleştirdiği öğrenildi.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Emlak Konut Bakırköy Şevketiye arsasına 7 teklif

Emlak Konut Bakırköy Şevketiye arsasına 7 teklif

Emlak Konut Bakırköy Şevketiye ihalesinin düzenlenen ilk oturumunda 7 şirket teklif sundu.

06 Ekim 2017


Bizim Mahalle 1. Etap arsasının kazananı belli oldu

Bizim Mahalle 1. Etap arsasının kazananı belli oldu

Bizim Mahalle 1. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin Pazarlık - Açık Artırma b

03 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.