Emlak ve Gayrimenkul Sektöründe Bir İlk

Emlak ve gayrimenkul sektörüne özel ilk İşletme Yüksek Lisans Programı "MBA in Real Estate"in ilk dönem kayıtları bir süredir devam ediyor.

08 Temmuz 2015
Emlak ve Gayrimenkul Sektöründe Bir İlk

Emlak ve gayrimenkul sektörüne özel ilk İşletme Yüksek Lisans Programı "MBA in Real Estate"in ilk dönem kayıtları bir süredir devam ediyor.

Gayrimenkul alanında sektöre özel ilk İşletme Yüksek Lisans Programı "MBA in Real Estate"in güz dönemi kayıtları başladı.

Geçtiğimiz yıl GYODER (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) ve Bahçeşehir Üniversitesi (BAU) işbirliği ile Türkiye'de ilk defa hayata geçirilen gayrimenkul sektörüne yönelik "MBA in Real Estate" işletme yüksek lisans programının ikinci dönem kayıtları başladı.

GYODER üyelerinin profesyonel ve sektörel ihtiyaçları göz önüne alınarak tasarlanan eğitim programının kayıtları 2015-2016 güz döneminde de devam ediyor.

Sektörde bir benzeri olmayan "MBA in Real Estate" programına katılım sağlayanlar, mezun olduklarında Bahçeşehir Üniversitesi’nden MBA derecesi almanın yanı sıra gayrimenkul konusunda uzmanlaşma imkanına da sahip oluyor.

ÖZEL İNDİRİM

Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü 2015–2016 MBA (İşletme - Türkçe) program ücretinin 32.600 TL olarak belirlenirken, sadece GYODER üyelerine %50 indirim avantajı sunuldu. Böylece MBA in Real Estate Programı ücreti, GYODER üyesi katılımcı başına 16 bin 300 lira olarak belirlendi.

Katılımcının program ücretinin tamamını nakit olarak bir defada ödemesi durumunda %10 peşin ödeme indirimi uygulanırken, taksitli ödeme seçeneğinde 16.300 TL'nin %50'sine 9 taksit uygulanacak. BAU’nun Denizbank ile yaptığı anlaşma ile katılımcılar Denizbank’ın her şubesinden “özel faiz oranı ile” kredi için başvuru yapabilecekler.

Programa katılmak isteyenler, son başvuru tarihi olan 30 Ağustos 2015’e kadar kayıt yaptırabilecek.

BAŞLANGIÇ TARİHİ 28 EYLÜL

GYODER Kurumsal “MBA in Real Estate” programında öğrenciler Bahçeşehir Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü MBA (İşletme - Türkçe / Tezsiz) programı müfredatı uyarınca üç dönemde toplamda 10 ders ve bir proje dersini başarı ile tamamlayacaklar.

Bir dönemde ders başına 42 ders saati ve final sınavı uygulaması ile dersler hafta içi Salı ve Perşembe günleri 19.00 – 22.00 saatleri arasında ve Cumartesi günleri 09.30 – 16.30 saatleri arasında Bahçeşehir Üniversitesi Beşiktaş Kampüsü'nde düzenlenecek. Güz dönemi ders programı 28 Eylül 2015 tarihinde başlayacak.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Türk İnşaat firmaları Dubai'deki fuara katılacak

Türk İnşaat firmaları Dubai'deki fuara katılacak

Dubai'de düzenlenecek Cityscape Global 2017 Fuarı'na 13 Türk inşaat firması katılacak.

10 Eylül 2017


Karmod İzlanda'nın farklı yerlerine yaşam konteyneri gönderiyor

Karmod İzlanda'nın farklı yerlerine yaşam konteyneri gönderiyor

Karmod'un üretimini yaptığı yeni nesil yaşam konteynerlerinin İzlanda’nın başkenti Reykjavik’te kull

07 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat