• Kampanyalar
  • Eroğlu Gayrimenkul’un 4 Projesinde Kampanya

Eroğlu Gayrimenkul’un 4 Projesinde Kampanya

Eroğlu Gayrimenkul satışta olan 4 projesiyle GYODER'in kampanyasına dahil oldu...

02 Ağustos 2016
Eroğlu Gayrimenkul’un 4 Projesinde Kampanya Eroğlu Gayrimenkul satışta olan 4 projesiyle GYODER'in kampanyasına dahil oldu...

GYODER’in başlattığı kampanyaya Eroğlu Gayrimenkul’de Skyland İstanbul, Harmony Towers, Merter Platform ve Yenimoda Evleri projeleriyle katılıyor.

1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Eroğlu Gayrimenkul’ün 4 projesinden de yüzde 20 peşinatla ev saibi olunabiliyor. Kalan tıtar ise Yapı Kredi, İş Bankası ve Ziraat Bankası’nda yüzde 0,7 faizle 120 ay vadelendirilebiliyor.

Skyland İstanbul

800 milyon dolar yatırımla hayata geçirilen Skyland istanbul projesi İstanbul Seyrantepe’de yer alıyor. 46 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Skyland İstanbul projesi 830 konut, 504 adet ofis ve 300 oda kapasiteli otelden meydana geliyor.

40 bin metrekare alana sahip alışveriş merkezinin de bulunduğu Skyland İstanbul projesinde atüdyo, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.TT Arena Stadı’na komşu yükselen Skyland İstanbul projesi, Seyrantepe metro istasyonunun hemen yanında ve TEM’e direkt bağlantılı olarak yükseliyor.

Skyland İstanbul’da GYODER kampanyasının yanında 6 farklı ödeme seçeneği daha sunuluyor. Tamamı peşinde yüzde 20, yüzde 30 peşin kalanı teslimde ise yüzde 15 indirim uygulanıyor. 60 ay vade farksız taksitlendirilebilen projede yüzde 25 peşin 24 ay 0 faizle, 60 ay 0,40 faizle ya da yüzde 50 peşin 50 ay 0 faizle ödenebiliyor.

Harmony Towers

160 milyon TL yatırımla hayata geçirilen Harmony Towers projesi Bursa Nilüfer’de yer alıyor. Teslimlerin hemen gerçekleştiği Harmony Towers projesi 42 bin 663 metrekare alan üzerinde yükseliyor.6 katlı Teras Evler, 23 ve 28 katlı kuleler ve Alışveriş Caddesi bulunan Harmony Towers projesinde 1 oda 1 salondan 4 oda 1 salona kadar farklı daire seçenekleri sunuluyor.

Yenimoda Evleri

Büyükçekmece Albatros’ta hayata geçirilen Yenimoda Evleri projesi toplam 145 konuttan meydana geliyor. 7 blok halinde yükselen Yenimoda Evleri projesinde daireler deniz ve göl manzarasına hakim.

Geniş sosyal donatı alanlarının bulunduğu Yenimoda Evleri projesinde büyüklükleri 67 metrekare ile 418 metrekare arasında değişen 77 farklı tipte daire seçeneği yer alıyor.

Platform Merter

İstanbul Merter’de yükselen Platform Merter projesinde teslimler hemen gerçekleşiyor. Proje Suits, Rezidans, Fashion Park, Ofis, Alışveriş Merkezi ve SPA&Wellness Center bitimlerinden oluşuyor.81 adet rezidans ile 34 adet teras evden meydana gelen Eroğlu Platform Merter projesinde 1 oda 1 salon, 3 oda 1 salon, 3,5 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon seçenekleri yer alıyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat