Esenler Emlak Konutları’nda Cazip Ödeme Seçenekleri

01 Haziran 2015
PAYLAŞ
Esenler Emlak Konutları’nda Cazip Ödeme Seçenekleri

Emlak Konut GYO - ESKON - Esenler Belediyesi ortaklığının inşa ettiği Esenler Emlak Konutları'nda daireler yüzde 25 peşinat, 36 ay yüzde 0,60 faizle satılıyor.

İstanbul'un Esenler bölgesinde Emlak Konut GYO - ESKON A.Ş. - Esenler Belediyesi işbirliğiyle 56 bin 841 metrekarelik alanda 970 konut kapasitesi ile inşa edilen Esenler Emlak Konutları projesinde büyüklükleri 62 ile 193 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

Esenler Emlak Konutları PROJE DETAYLARI

- Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Esenler Belediyesi, Emlak Konut GYO, ve ESKON İnşaat İşbirliği ile hayata geçirilen Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm projesi çerçevesinde hak sahiplerine 1403 daire ve 32 dükkân tahsis edilecek.

- Projenin 2'nci etabında ise 970 konut ve 23 ticari alan satışa sunuldu.

- Esenler Havaalanı Mahallesi 1095 Ada 16 parselde yapılacak Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşümü'nün 2'nci Etabının finansmanında kullanılacak 970 konut ve 23 ticari alan 13 Ekim 2014'te satışa sunuldu.

- Selçuklu mimarisinin uygulanacağı Esenler Emlak Konutları 2. Etap, Esenler bölgesine değer katması bekleniyor.

ESENLER EMLAK KONUTLARI FİYAT LİSTESİ VE ÖDEME SEÇENEKLERİ İÇİN TIKLAYIN!

ESENLER EMLAK KONUTLARI PROJE BİLGİLERİ

Esenler Emlak Konutları Nerede ?

Esenler Emlak Konutları Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Esenler Havaalanı Mahallesi Kentsel Dönüşüm Bölgesi Esenler/İstanbul
Telefon : 0212 430 15 02
Web : www.emlakkonut.com.tr
E-mail : info@eskonas.com.tr

Esenler Emlak Konutları Projesi Fotoğrafları :

Esenler Emlak Konutları Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Açık otopark
- Çocuk oyun alanları
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Süs havuzu
- Yürüyüş parkuru
- Asansör
- Jeneratör
- Sprinkler sistemi
- Alarm sistemleri
- Balkon
- Isı pay ölçer
- İntercom sistemi
- Merkezi ısıtma
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

Esenler Emlak Konutları Projesi Kat Planı ve Kroki Görselleri :

EsenlerEmlakKonutlari


"Esenler Emlak Konutları’nda Cazip Ödeme Seçenekleri" haberine ait 5 yorum

Sertaç Bayraktar

21 Oct 2014, 04:55

Merhabalar Şimdi Esenlerde yapılan konutlarla ılgılı bir görüşümü paylaşmak ıstıyorum tokı yada emlak konutata yaptırıyosunuz haberlerde yada medyada yaptıgınız soylenışler de halkımıza ucuz ödeme şartlarına uygun daıre satişlar yapılıcaktır dıyosunuz ama suanda yapılan daıreler ve ödeme seceneklerına bakıyorumda 1+1 daıre bıle 280 bın tl den başlıyor pekı dar gelırlı bir aile bunu nasıl ödiyecek yada yenı evlenen bir çift düğün mü yapıcak yoksa 300 bın tl bı ev taksıdıne mı gırıcekler bunlarıda geçtık farklı gozle bakalım genede,devlet yasa cıkarıtyor asgarı ucret alan bı çalişan maxımum 40 bın tl kredı cekebılıcek yada asgarı ucretın bır tık üst maaş alan bır vatandaş ta aynı şekılde kredı cekse maxımum 100 tl cektıgını duşunsek sızın uygun dedıgınız evlerı gene alma ımkanı bulunmuyor ucuz dar gelırlı ailelere yada evlenmeyı dusunen insanlar hangı dusuncede ev sahıbı olabılıcek bu konuda acıklayıcı özel mailde atabılırsınız bana bilgi açilimi yapabılırısnız...

wawsw

29 Oct 2014, 21:32

O daireleri bu fiyatlara alanlara mal diyorum. Kimse almasın bakalım kime satacaklar. 2+1 300bine kadar düşecek bekleyip görün. Almayın 250-300bin olmadan.

aliye

19 Nov 2015, 07:31

Yabancılara ülkemizden mülk alabilme hakkı verildiği sürece bizler gibi orta halli vatandaşların ülkemizde ev sahibi olması hayal çünkü yabancılar daha ki satarlar dediğimiz evleri daha projeden nakit para yatırıp alıyorlar bizlerde durmayıp çalışıp uğraşalım taksitle ev sahibi olmayı hayal edelim Allah öbür taraftaki evlerimizi en iyi yerden almayı nasip etsin

Salih ÖYK

19 Jan 2016, 05:48

Esenler Belediyesi şahsi olarak vadandasa çıkarına bi preje yapsanda sasirsak mehmet teyfik göksu ismiyle şu anda oy falan alamasin akp olmasa yok olursun akp ye yakışır bi iş yaptı utandır bizi

sevgi

01 Feb 2016, 22:37

bizler için hiç bir şekilde kolaylık gösterilmiyor ve sağlanmıyor.tabiiki herkese yardım etmek ev sahibi yapmak güzel ama önce yanındakini gör sonra uzağındakini ne demişler önce can sonra canan biz bu gidişle hiçbir zaman evimize kavuşamayacağız.bizleri değilde ceplerinizin hesabını tutuyorsunuz.bizlere kolaylık yok bune böyle bir ev fiyatı değilde sanki saray satıyorsunuz. söyleyecek birşey bulamıyorum.

Yorum Yap