Eston Şehir Mahallem’de son 10 daireye özel yüzde 20 indirim fırsatı

Mahalle kültürü ve güvenli site ortamını tek çatı altında toplayan Eston Şehir Mahallem projesi, yatırımcılara son 10 dairesinde yüzde 20 indirim ve özel ödeme seçenekleri sunuyor.

25 Temmuz 2017
Eston Şehir Mahallem’de son 10 daireye özel yüzde 20 indirim fırsatı  Mahalle kültürünü yeniden başlatma hedefiyle hayata geçirilen proje Eston Şehir Mahallem son 10 daire fırsatı ile ev sahibi olmak isteyenleri bekliyor. Az katlı ve yeşille bir arada yaşam konsepti oluşturan Eston Şehir Mahallem, tekrarı olmayacak bir kampanyayla son alıcılarını bekliyor. Projedeki dairelerin anahtar teslimleri Eylül ayında yapılacak.

Polat Yol Yapı nın Bahçeşehir’in en güzel ve kendine has yapısıyla inşa edilen proje, kalan son 10 dairesine özel yüzde 20 indirim fırsatı da sunuyor. Eston Şehir Mahallem de özlenen mahalle ortamı, huzur ve konforla bir araya getirilerek yeni sahiplerini bekliyor.

ŞEHRİN İÇİNDE SAKİN BİR HAYAT

Eston Şehir Mahallem, 68 dönüme yayılan ve 47,5 dönümü açık ve yeşil alan olarak tasarlanan az yoğunluklu alanlarıyla yatırımcıları şehrin karmaşasından uzaklaştırmayı hedefliyor. Ayrıca projedeki dairelerin her biri bahçeli, teraslı veya balkonlu olarak, yerden tavana kadar yükselen pencerelerle gün ışığını en fazla alacak şekilde tasarlandı.

Projedeki otopark girişleri ise sitenin dış kabuğunda konumlandırılarak çocuklar için rahat ve güvenli bir mahalle ortamının yaratılması hedeflendi. Ayrıca yeni kampanyası ile ev almayı daha cazip hale getiren Eston Şehir Mahallem’de son 10 daire için özel ödeme seçenekleri de de yatırımcıları bekliyor.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Avrupa Yakası’ndan 7 arsa satacak

İstanbul Defterdarlığı Bağcılar, Silivri, Beylikdüzü ve Çatalca’da konumlanan 7 arsasını ihaleye sun

18 Kasım 2017


Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Gebze Ahu Evleri fiyatları 375 bin TL'den başlıyor

Kocaeli Gebze'de yükselen Gebze Ahu Evleri projesinde inşaat çalışmaları sürüyor.

18 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.