Eston Şehir Projesinin Bin 400 Konutluk Yeni Etabı Yolda

24 Mart 2016
PAYLAŞ
Eston Şehir Projesinin Bin 400 Konutluk Yeni Etabı Yolda

Eston Şehir 2. etap projesinin 2017 yılında satışa çıkması planlanıyor...

Polatyol, 1.6 milyon metrekare arazisi ile Türkiye ve Avrupa’nın en geniş alana yayılan gayrimenkul projelerinden Eston Şehir ile Cityscape Turkey'de yerini aldı.

ESTON ŞEHİR 2. ETABI 2017'DE SATIŞTA

Eston Şehir Mahallem'de satışlar sürerken, fuarda yeni etabın konsept tasarımı ilk kez tanıtıldı. Eston Şehir'in yeni etabı 262 bin metrekare alan üzerinde konut ve ticaret alanlarından oluşuyor. 2017 yılında lansmanı yapılması planlanan proje bin 400 adet konut ve 4 bin metrekare ticari alandan meydana geliyor.

ESTON ŞEHİR MAHALLEM'DE FUARA ÖZEL YÜZDE 15 İNDİRİM

Eston Şehir projesinin satışları devam eden Mahallem etabı 68 bin metrekare alan üzerine yayılıyor. Yüzde 70'i yeşil alanlara ayrılmış durumda olan Eston Şehir Mahallem projesi 315 adet konuttan meydana geliyor.

Teslimlerin 2017 yılının Haziran ayında yapılması planlanan Eston Şehir Mahallem projesi Kuzey Marmara Otoyolu, 3. Boğaz Köprüsü ve 3. Havalimanı’nı şehre bağlayan yolların üzerinde konumlanıyor. Ayrıca Bahçeşehir’e kadar uzanacak metro hattına ve Bahçeşehir’in içinden geçecek hızlı trene yakın mesafede konumlanıyor.

Eston Şehir Mahallem projesinde Cityscape Turkey fuarına özel yüzde 15 indirim avantajı sunuluyor.


"Eston Şehir Projesinin Bin 400 Konutluk Yeni Etabı Yolda" haberine ait yorum yok

Yorum Yap