• Kampanyalar
  • Ev Alacaklar Dikkat! Tarihi Kampanyada Son Hafta

Ev Alacaklar Dikkat! Tarihi Kampanyada Son Hafta

Emlak Konut ve GYODER'in başlattığı kampanya ile ev sahibi olmak için son haftaya girildi. Düşük faizle ev almak isteyenler için son gün 31 Ağustos...

24 Ağustos 2016
Ev Alacaklar Dikkat! Tarihi Kampanyada Son Hafta Emlak Konut ve GYODER'in başlattığı kampanya ile ev sahibi olmak için son haftaya girildi. Düşük faizle ev almak isteyenler için son gün 31 Ağustos...

15 Temmuz'da yaşanan darbe girişiminden sonra Emlak Konut GYO hem ekonomiyi hem de gayrimenkul sektörünü canlandırmak için tarihi bir kampanyaya imza atmıştı. Emlak Konut'tan sonra GYODER'in de start verdiği kampanyaya konut sektöründen büyük destek geldi.

Ev sahibi olmak isteyenlere uzun vade ve düşük faizin sunulduğu kampanyada sona gelindi. Kampanyadan faydalanmak için son gün 31 Ağustos olarak duyurulmuştu. Emlak Konut ve GYODER projelerinden ev sahibi olmak isteyenlerin en geç 31 Ağustos günü dairelerini almaları gerekiyor.

Vatandaşın ev sahibi olmasını kolaylaştıran kampanyada yüzde 20 peşinat veriliyor. Kalan tutar ise yüzde 0,70 faizle 120 aya kadar taksitlendirilebiliyor. Ayrıca Emlak Konut 120 ay boyunca tüfeli taksit imkanı da sunuyor.

Kampanya kapsamında Emlak Konut GYO'nun gelir paylaşımlı 30 projesi bulunuyor. GYODER'in dahil olduğu kampanyada ise 39 firmanın 86 projesinde 56 bin konut, 3 bin 200 ofis yer alıyor.

Kampanyanın olumlu etkilerinin şimdiden görüldüğünü söyleyen Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, "Nihai satış verileri ancak Ağustos ayı sonunda netleşecek fakat şu anda bile, geçmiş yıllardaki aynı döneme ait satış adetlerinin ve tutarlarının çok üzerine değerlere ulaşacağımız görülüyor. Kampanyanın piyasada kendinden fazlasıyla söz ettirdiğini ve amacına ulaştığını gözlemliyoruz" dedi.

GYODER Başkanı Aziz Torun ise "Satış ofislerinde ziyaretçi trafiği önemli oranda arttı. Bu hareketlilik satışlara da yansıdı. Yakaladığımız bu olumlu havanın devam etmesi için GYODER olarak üstümüze düşenleri bundan sonra da yapmaya devam edeceğiz. Amacımız kâr beklentisinden önce bir ekonomik seferberlik" dedi.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat