Ev Dekorasyonunda İstanbul’un En Büyüğü Açıldı

01 Nisan 2014
PAYLAŞ
Ev Dekorasyonunda İstanbul’un En Büyüğü Açıldı

 

Mağaza zincirlerine bir yenisini daha ekleyen EVDEMA 7'inci şubesini Ümraniye'de görkemli bir törenle açtı.

 

Ev kurmak isteyen aileler artık tek çatı altında 5 bin metrekare alana sahip 6 katlı mağazaya gelerek her eşyayı bu merkezden kolayca temin edebilecek.

 

Eczacıbaşı Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Eski Çevre Bakanı Ali Talip Özdemir, İstanbul AK Parti Milletvekili Metin Külünk, MÜSİAD Onursal Başkanı ve AK Parti MKYK üyesi Ömer Bolat'ın katılımıyla gerçekleşen EVDEMA açılışı iş dünyası ve siyaset dünyasını bir araya getirdi.

Ev dekarasyonu olarak İstanbul'un en büyük mağazası olduğunu iddia eden EVDEMA Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çelik 42 yılı aşan tecrübesiyle ve aile şirketi olmanın vermiş olduğu rahatlıkla emin adımlarla sektörde büyümeye devam edeceklerini söyledi..

 

 

evdema1jpg_h8991

 

 

16 Ülkeye İhracat Yapılıyor

Ünlü işadamı Bülent Eczacıbaşı, EVDEMA'nın açılışında 90 binin üzerindeki ürün yelpazesi bulunan ve 16 ülkeye ihracat yapan Evdema Ümraniye şubesini dolaşarak Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Çelik'ten ayrıntılı bilgiler aldı.

 

Eczacıbaşı sorulan bir soru üzerine "Ülke gündemindeki durum iş dünyasını da endişe içine sokuyor. Türkiye ekonomisi çok kötü bir durumda değil fakat çok parlak da değil... Bu halin ilerleyen günlerde normala gireceği inancındayım... Hep birlikte bunu takip edeceğiz" diye konuştu.

 


"Ev Dekorasyonunda İstanbul’un En Büyüğü Açıldı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap