Evalpark İstanbul Projesinde 250 Bin TL’ye

28 Eylül 2016
PAYLAŞ
Evalpark İstanbul Projesinde 250 Bin TL’ye
Bahçeşehir'de yükselen Evalpark İstanbul projesinde fiyatlar 250 bin TL'den başlıyor. Projede 48 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor...

İstanbul Avrupa yakasında Bahçeşehir’de hayata geçirilen Evalpark İstanbul projesi Eval inşaat imzası taşıyor. 217 milyon TL yatırımla inşa edilen projede satışlar devam ediyor.

43 bin metrekare arsa üzerinde yaşama geçirilen Eval Park İstanbul projesi bin 190 adet konut ve 30 adet ticari üniteden meydana geliyor. Evalpark İstanbul projesi bugüne kadar yatırımcısına yüzde 20 kazandırdı.

Evalpark İstanbul projesinde büyüklükleri 72 metrekare ile 160 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor.

Evalpark İstanbul fiyatları 250 bin TL'den başlıyor. Banka kredisi ile ödeme imkanı bulunan Evalpark İstanbul projesinde 36 aydan 48 aya kadar vade farksız taksit imkanı sunuluyor.

TEM’e yakın bir mesafede yükselen Evalpark İstanbul projesi Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kuzey Marmara Otoyolu ve bağlantı yolları, marmaray, metro hattı, 3. Havaalanı gibi dev projelerin olduğu bölgede yükseliyor.

23 bin metrekaresi peyzaja ve sosyal donatılara ayrılan projede;
- Yüzme havuzu
- Fitness center
- Sauna
- Tenis kortları
- Çocuk oyun alanları
- Bisiklet ve koşu parkurları
- Otopark
- Güvenlik yer alıyor.

"Evalpark İstanbul Projesinde 250 Bin TL’ye" haberine ait yorum yok

Yorum Yap