Eviş Dumanlı Kent fiyatları belli oldu

Eviş İnşaat tarafından Çanakkale'de hayata geçirilmeye hazırlanan Eviş Dumanlı Kent Projesi'nde daire satış fiyatları belli oldu.

19 Temmuz 2017
Eviş Dumanlı Kent fiyatları belli oldu Eviş İnşaat tarafından Çanakkale'de hayata geçirilmeye hazırlanan Eviş Dumanlı Kent Projesi'nde daire satış fiyatları belli oldu.

Çanakkale Merkez'de bin 100 metrekare alan üzerinde yükselen Eviş Dumanlı Kent Projesi'nde daireler, 180 bin TL'den 430 bin TL'ye kadar uzanan bir fiyat yelpazesinde satışa sunuluyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 5+1 daire tiplerinin yer aldığı projede dairelerin büyüklükleri ise 55 metrekare ile 206 metrekare arasında değişkenlik gösteriyor.

EVİŞ DUMANLI KENT CAZİP FİYATLAR SUNUYOR

Eviş İnşaat imzalı Eviş Dumanlı Kent Projesi, cazip fiyatların yanı sıra kolay ödeme planını da müşterilerine sunuyor. 1+1 daireler için belirlenen fiyat 180 bin TL'den başlıyorken 2+1 dairelerde 265 bin TL'den başlayan, 3+1 dairelerde ise 430 bin TL'den başlayan fiyatlar görülüyor.

Çanakkale'de sunduğu cazip fiyatlarla dikkat çeken Eviş Ddumanlı Kent, aynı zamanda kolay ödeme fırsatını da sunuyor. Yüzde 40 peşinat ile konut sahibi olunabilen projede kalan miktarı ise banka kredisi ile ödemek mümkün.

İLK ETABIN TESLİMLERİ BAŞLIYOR

Üç etaptan oluşturulan Eviş Dumanlı Kent Projesi'nin ilk etabında teslimlerin yılsonu yapılmasının hedeflendiği öğrenildi. Çanakkale Merkez'de konumlandırılan proje, avantajlı konumuyla da dikkat çekiyor. Eviş Dumanlı Kent Projesi, şehir merkezine ve devlet hastanesine 5 dakika uzaklıkta, otogar ve havalimanına ise 7 dakika uzaklıkta konumlandırılmış durumda.

ÇANAKKALE'DE HUZUR VE KONFORUN YENİ ADRESİ

Avantajlı konumunu projesinde sunduğu sosyal olanaklar ile destekleyen Eviş Dumanlı Kent, 30 yıldır Çanakkale bölgesinde faaliyet gösteren Eviş İnşaat'ın da kalitesini barındırıyor. Konfor ve lüks hayatı bir arada sunan projede şu sosyal olanaklar bulunuyor:

•    Açık yüzme havuzu

•    Yeşil alan

•    Fitness salonu

•    Sauna

•    Yürüyüş alanları

•    Çocuk oyun alanları

•    Güvenlik

•    Otopark

•    Spor alanları


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


‘Yabancıya konut satışları cari açık için önemli’

‘Yabancıya konut satışları cari açık için önemli’

Konutder Yönetim Kurulu Başkanı ve Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “Yabancıya konut

23 Kasım 2017


Cihan İnşaat ve Kar Group yöneticileri TÜİK verileri değerlendirdi

Cihan İnşaat ve Kar Group yöneticileri TÜİK verileri değerlendirdi

Sektör temsilcilerinde Cihan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı ve Kar Group Yönetim Kurulu Üyesi TÜİK ve

23 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.