Franke Stone by Lapitec İle Dekorasyonda Yeni Çağ

18 Ocak 2016
PAYLAŞ
Franke Stone by Lapitec İle Dekorasyonda Yeni Çağ

Franke yeni ürünü Franke Stone by Lapitec ile iç ve dış mekanlarda 12 farklı renge ait 7 farklı doku ve 3 farklı mermer görünümü sunuyor...

Franke, koleksiyonuna eklediği yeni ürünü Franke Stone by Lapitec ile dekorasyon ve mimariye çağ atlatıyor. Yüzde 100 doğal bir yüzey uygulama malzemesi olan Franke Stone by Lapitec, banyo, mutfak, kapı, yer döşemesi, havalandırmalı dış cephe, havuz, sauna, hamam merdiven ve şömineler gibi geniş kullanım yelpazesine sahip. Doğal ortamlarla mükemmel uyum sağlayan Franke Stone by Lapitec porselenin tüm potansiyelini doğaya özgü renkler ve yüzeyler ile birleştiriyor.

1453112323_FRANKE_Stone_by_Lapitec_Worktops_Stone

Franke Stone By Lapitec iç ve dış mekanlarda 12 farklı renge ait 7 farklı dokusu ve 3 farklı mermer görünümü ile kullanıcılarına farklı seçenekler sunuyor. Buhara, tuza ve diğer maddeler karşı dayanıklı olan Franke Stone by Lapitec havuz, kaplıca, sauna ve hamamlarda kullanıma son derece uygun. Franke Stone by Lapitec solmayan renkleri ve çizilmeyen yapısı ile döşeme için en iyi seçenek haline geliyor.

lapitec

Pazardaki 20 mm kalınlıkta, en büyük ölçülere (XXL) sahip sinterlenmiş bir yüzey uygulama malzemesi özelliği taşıyan Franke Stone by Lapitec, gözeneksiz yapısı sayesinde lekelere, küfe ve bakterilere karşı dayanıklı ve kolayca temizlenebiliyor. Aynı zamanda Bio-Care teknolojisi ile yüzeylerde biriken bakteri etkisi yaratacak parçacıkları kendi kendine temizleme özelliğine sahip.

1453112294_FRANKE_Stone_by_Lapitec_Worktops_Stone__2_

Franke Stone by Lapitec Fossil, Arena, Lithos, Dune, Vesuvio, Satin ve Lux olarak 7 farklı yüzey alternatifi sunuyor.


"Franke Stone by Lapitec İle Dekorasyonda Yeni Çağ" haberine ait yorum yok

Yorum Yap