Gölbaşı Asfalt Plenti Projesinde Sona Gelindi!

Ankara Gölbaşı'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

13 Ekim 2015
Gölbaşı Asfalt Plenti Projesinde Sona Gelindi!

Yüz ölçümü bakımından Ankara’nın büyük ilçelerinden birisi olan ayrıca ulaşım bakımından en fazla yol ağına sahip olan Gölbaşı’ nda asfalt plentinin montaj çalışmalarında sona gelindi…

Gölbaşı Belediyesi Gölbaşı’na daha iyi ve daha hızlı hizmet vermek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Yüz ölçümü bakımından Ankara’nın büyük ilçelerinden birisi olan ayrıca ulaşım bakımından en fazla yol ağına sahip olan Gölbaşı’ nda asfalt plentinin montaj çalışmalarında sona gelindi. Gölbaşı Belediyesi tarafından Tepeyurt Mahallesi’nde 2540 m2 alan üzerinde kurulmakta olan tesis saatte 240 ton asfalt üretme kapasitesine sahip.

ASFALT PLENTİ’NİN İNŞAAT ÇALIŞMALARINDA SONA YAKLAŞILDI
Kurulmakta olan tesisin parçaları Almanya’dan kısa bir süre önce Gölbaşı’na geldi ve montaj aşaması tamamlanmak üzere. Tesis çevre dostu olduğundan çevreye herhangi bir kirlilik vermeyecek.

DAHA DÜŞÜK MALİYET DAHA FAZLA ASFALT
Gölbaşı Belediyesi kurulan bu tesisle birlikte asfaltta dışa bağlılıktan kurtulurken ve kendi asfaltını kendisi üretecek. Dolayısıyla hem daha fazla yolda asfaltlama yaparken hem de daha ucuza mal ederek belediye bütçesindeki önemli bir yükü hafiflemiş olacak.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.