Güneşli Express 19 Katlı Kulede 158 Konuttan Meydana Geliyor

4 bin 520 metrekare arsa alanı üzerinde Babacan Yapı tarafından giriş + 18 katlı tek blokta 158 konuttan meydana gelen Güneşli Express alıcılarını bekliyor.

17 Temmuz 2014
Güneşli Express 19 Katlı Kulede 158 Konuttan Meydana Geliyor

4 bin 520 metrekare arsa alanı üzerinde Babacan Yapı tarafından giriş + 18 katlı tek blokta 158 konuttan meydana gelen Güneşli Express alıcılarını bekliyor.

Stüdyo, 1 oda 1 salon,5 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon dubleks daire seçenekleri bulunan projenin yüzde 85’lik bölümü açık ve yeşil alandan oluşuyor.

Aralık 2014 tarihinde anahtar teslimleri yapılacak olan proje TEM'e 2 dakika, E-5'e 6 dakika, Atatürk Havalimanı'na 10 dakika mesafede bulunmakta.

Projede açık yüzme havuzu, güneşlenme alanları, cafe, fitness salonu, vitamin bar, iç bahçe, sauna, Türk hamamı ve dinlenme odası bulunuyor.

GİŞELERE 4 DAKİKA MESAFEDE

Bulunduğu konum itibariyle Başakşehir- Kirazlı – Olimpiyatköy arasında hizmet verecek metro hattına yakınlığıyla, Mahmutbey gişelere 4 dakika uzaklığıyla dikkat çekmekte.

NEDEN GÜNEŞLİ?

Konut büyüklükleri 32 metrekare ile 326 metrekare arasında değişen projede konuşan Babacan Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Babacan, “Yeni yapılan nitelikli konutlar, ofis blokları, plazalar ve oteller sayesinde Güneşli, İstanbul’un Avrupa yakasının cazibe merkezi haline geldi. Biz de tam bu nedenle yatırım için Güneşli’yi tercih ettik” dedi.

EN DÜŞÜK KONUT FİYATI: 145 BİN LİRA

En düşük ve en yüksek konut fiyatlarının 145 bin lira ile 450 bin lira arasında değiştiği Güneşli Express projesinde Ramazan ve bayrama özel yüzde 10’a varan indirime ek olarak peşinatın teslim tarihine ertelendiği kampanya kapsamında; ilk ödemede yüzde 1 peşin, yüzde 24’ü teslimde, kalan yüzde 75 ise uygun kredi olanaklarıyla ödeme fırsatı sunuluyor. 1 oda 1 salon daireler için 1000 lira ile 1200 lira arasında kira getirisi bekleniyor. Projede anahtar teslim işlemlerinin ise 2014 yılının Aralık ayında yapılması planlanıyor.

Güneşli Express PROJE BİLGİLERİ

Güneşli Express Projesi İletişim Bilgileri:

Adres : Mahmutbey Mah. (Kemerburgaz Üniversite Mevkii) Özlem Sk. No: 11 Güneşli – Bağcılar/ İstanbul
Telefon : 0212 445 05 05
Web : http://www.gunesliexpress.com/
E-mail : info@gunesliexpress.com

Güneşli Express Projesi Fotoğrafları:

Güneşli Express Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri:

- Açık yüzme havuzu
- Güneşlenme terası
- Merkezi uydu sistemi
- Sauna
- Türk hamamı
- Asansör
- Isı pay ölçer
- Merkezi ısıtma
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Radye temel
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

Güneşli Express Projesi Plan ve Kroki Görselleri:HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.