GYODER’in Dev Kampanyası Uzatıldı

01 Eylül 2016
PAYLAŞ
GYODER’in Dev Kampanyası Uzatıldı
GYODER, 1 Ağustos'ta başlattığı kampanyasını 15 Ekim'e kadar uzatma kararı aldı...

GYODER'in (Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği) 1 Ağustos'ta başlattığı "Gayrimenkulde Güç Birliği Daha Güçlü Türkiye" kampanyası yoğun talep sebebiyle 15 Ekim'e kadar uzatıldı.

Kampanya sayesinde Ağustos ayını sektör olarak çok başarılı geçirdiklerini belirten GYODER Başkanı Aziz Torun, "Kampanyamıza gösterilen yoğun ilgi, bize faiz oranlarının ve ödeme vadesinin gayrimenkul satışlarındaki etkisini bir kere daha gösterdi. Uzun vade ve düşük faiz uygulaması ile satın alma imkanlarını cazip hale getirdiğimizde potansiyel ilgiyi canlandırabildiğimizi gördük” dedi.

Bir aylık süre içerisinde toplamda 2000'e yakın konut satıldığını ve bu satışlar sonunda toplam 1 milyar 750 milyon TL ciroya yaklaştığını söyleyen Torun; "Kampanyamız tarihi günler yaşadığımız bu dönemde Türk halkının ülkesine ve gayrimenkul sektörüne güveninin de önemli bir yansıması olmuştur” dedi.

GYODER üyesi 49 firmanın katılımıyla devam eden kampanya 122 projede 60 bine yakın konut ve 3 bin 200 ofisi kapsıyor. Kampanya kapsamında yüzde 20 peşinat ev sahibi olunabiliyor. Kalan tutar ise yüzde 0,7 faizle 120 ay taksitlendiriliyor.

"GYODER’in Dev Kampanyası Uzatıldı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap