Haliç Unkapanı Karayolu Tüneli Projesi İBB Meclisinde

Haliç Unkapı Karayolu Tüneli projesi için bir adım daha atıldı. Plan tadilatı İBB Meclisi'nde onaylanırsa projenin hayata geçmesi için engel kalmayacak...

13 Mayıs 2016
Haliç Unkapanı Karayolu Tüneli Projesi İBB Meclisinde Haliç Unkapı Karayolu Tüneli projesi için bir adım daha atıldı. Plan tadilatı İBB Meclisi'nde onaylanırsa projenin hayata geçmesi için önünde engel kalmayacak...

Unkapanı ile Haliç’i birbirine bağlayan Unkapanı Köprüsü tarih oluyor. İki yaka arasındaki trafiği denizin altından sağlayacak olan Haliç Unkapanı Karayolu projesi İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’ne geldi.

Haliç Unkapanı Karayolu Tüneli projesi için hazırlanan imar planı tadilatı bugün Meclis’te görülecek. Plan onaylandığı takdirde projenin yaşama geçirilmesi için önünde bir engel kalmayacak.

Daha önce çalışmalarına başlanan Haliç Unkapanı Karayolu Tüneli projesi için bölgenin zemin haritaları çıkarıldı. 100 milyon TL bütçe ayrılan projenin 2018 yılına kadar tamamlanması hedefleniyor.

Haliç Unkapanı Karayolu Tüneli Kasımpaşa ile Unkapanı arasında olacak. Tünelin çıkış noktalarında ise döner kavşaklar hayata geçirilecek ve alternatif yollara bağlanacak.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İBB Başkanı Uysal, Eminönü-Alibeyköy projesinde tarih verdi

İBB Başkanı Uysal, Eminönü-Alibeyköy projesinde tarih verdi

İBB Başkanı Mevlüt Uysal yapım çalışmaları başlayan Eminönü ile Alibeyköy arasındaki tramvay projesi

11 Kasım 2017


Gayrettepe - 3. Havalimanı çalışmaları sürüyor

Gayrettepe - 3. Havalimanı çalışmaları sürüyor

Gayrettepe ve 3. Havalimanı arasında yapılacak yeni metro hattı ile ilgili Eyüp Belediye Başkanı Rem

10 Kasım 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.