• Kampanyalar
  • ‘Hemen Taşın Peşinatı 1 Yıl Sonra Öde’ Kampanyası

‘Hemen Taşın Peşinatı 1 Yıl Sonra Öde’ Kampanyası

İstanbul Sancaktepe'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

06 Ağustos 2015
‘Hemen Taşın Peşinatı 1 Yıl Sonra Öde’ Kampanyası

Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projeleriyle bilinen Denge Yapı, 'Hemen taşın peşinatı 1 yıl sonra öde' kampanyasını duyurdu.

Denge Yapı, Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada projelerini kapsayan bir kampanya başlattı. “Hemen Taşın, Peşinatı 1 Yıl Sonra Öde” adlı kampanya kapsamında avantajlı fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleri sunuluyor.

Kampanyanın içerisinde daire bedelinin yüzde 25’ine denk gelen peşinat tutarı 1 yıl ertelenip borcun kalan yüzde 75’lik bölümü için banka kredisi kullanılabiliyor.

Kampanya dahilinde tüketiciye avantajlı fiyatlar sunduklarını dile getiren Denge Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Bayram, “Kampanyamız hem oturum hem de yatırım amaçlı ev arayanlara özel ödeme planları içeriyor. Projemizden yaşamak için ev alanlar hemen taşınmanın, yatırım amaçlı ev alanlarsa kira geliri elde etmenin rahatlığını yaşıyor” açıklamasını yaptı.

Mahal Sancaktepe ve Mahal Sancaktepe Ada’nın yaz kampanyasından yararlananların daire bedelinin yüzde 25’ine denk gelen peşinat tutarını 1 yıl ertelediğini ve borcun kalan yüzde 75’lik kısmı için kredi kullanabileceğini söyleyen Bayram, “Ay sonuna kadar geçerli olan kampanya boyunca Mahal Sancaktepe’de 1+1 dairelerin fiyatı 150 bin liradan, Mahal Sancaktepe Ada’da ise 2+1 A tipi dairelerin fiyatı 216 bin liradan başlıyor” dedi.

Mahal Sancaktepe PROJE DETAYLARI

İstanbul'un Sancaktepe bölgesinde Denge Yapı tarafından 15 bin 640 metrekarelik alanda 306 konut kapasitesi ile inşa edilen Mahal Sancaktepe projesinde büyüklükleri 74 ile 127 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon ve 3 oda 1 salon konut tipi seçenekleri sunuluyor.

Mahal Sancaktepe projesi her biri dokuz katlı 6 bloktan meydana geliyor. Projede daireler 5 farklı konut tipinden meydana geliyor.

Geçen yıl Temmuz ayında metrekaresi ortalamada 1750 liradan satışa çıkan Mahal Sancaktepe, bir yılda alıcısına yüzde 25 ila 30 seviyesinde kazandırdı. Mahal Sancaktepe’nin teslime kadar en az yüzde 25 daha prim yapması bekleniyor. Sancaktepe bölgesinde 1 oda 1 salon dairelerin kiraları 700 liradan, 2 oda 1 salon dairelerin kiraları 800 liradan başlıyor.

mahal-sancaktepe-banner

Mahal Sancaktepe satılık ev fiyatlarının yer aldığı güncel fiyat listesi ise şöyle :

1 oda 1 salon daireler : 150 bin liradan başlayan, fiyatlarla
2 oda 1 salon daireler : 216 bin liradan başlayan ve fiyatlarla
3 oda 1 salon daireler : 325 bin 800 lira ile 430 bin lira arasında değişen fiyatlarla alıcılarını bekliyor.

Mahal Sancaktepe Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Osman Gazi Mahallesi Bilal Habeşi Caddesi Mahal Sancaktepe - Sancaktepe/İstanbul
Telefon : 0216 311 66 67
Web : www.mahalsancaktepe.com
E-mail : info@mahalsancaktepe.comHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.