HEP İstanbul İndirimleri 15 Mayıs’a Kadar Devam!

İstanbul Esenyurt'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

06 Mayıs 2015
HEP İstanbul İndirimleri 15 Mayıs’a Kadar Devam!

Esenyurt'taki Hep İstanbul, "Hayatımın Evi" sloganıyla gerçekleştirdiği satışlarda "İkinci Şans" satışlarının son tarihini 15 Mayıs'a kadar uzattığını açıkladı.

Satış süreci halen sürmekte olan ve Tekfen Emlak Geliştirme tarafından gerçekleştirilen Esenyurt'taki Hep İstanbul, "Hayatımın Evi" sloganıyla gerçekleştirdiği satışlarda "İkinci Şans" satışlarının son tarihini 15 Mayıs'a kadar uzattığını açıkladı.

Hesaplı ödeme planları ve makul fiyatlarla ilerleyen "İkinci Şans" kampanyası ile birlikte 9 bloğun tamamının satışta olduğu Hep İstanbul'da satışların 600 daireyi geçtiği belirtiliyor. Projeden ev sahibi olabilmek ve yüzde 50 kredi kullanılabilmek için yüzde 5 peşinat verilmesi gerekiyor. Kalan miktar ise 3 eşit taksitte Eylül 2015, Eylül 2016 ve Mart 2017'de ödenebilmektedir.

E-5 Karayolu ve TEM Otoyolu bağlantı yolunun kesiştiği bölgede yer alan proje; 11 blok ve 14 bina ile birlikte toplam 1424 daireden oluşmaktadır. Sayılı dairein kaldığı Hep İstanbul'daki kampanyanın ikinci bölümünde 1 oda 1 salon daireler 233 bin 400 liradan, 2 oda 1 salon daireler 335 bin 700 liradan, 3 oda 1 salon daireler ise 421 bin 400 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulmuş durumdadır.

Ulaşım konusunun yaşam standartları için önemli bir belirleyici olduğu İstanbul'da, metrobüse yürüme mesafesinde bulunan proje, 2017 yılında faaliyete başlaması hesaplanan Bakırköy-Beylikdüzü metro hattına da yürüme mesafesindedir. Çamaşır odasından depoya kadar her türlü detayın hesaplanarak tasarlandığı Hep İstanbul, Yeşil Bina belgesi göz önünde tutularak doğayla bütünlük içinde ve enerjiden tasarruf sağlayan ev yapısı ile dizayn edilmektedir.HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Skyland İstanbul’da Yılbaşı Kampanyası

Seyrantepe'de yükselen Skyland İstanbul projesinde yılbaşına özel kampanyaya başladı...

20 Aralık 2016


Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Boğaziçi Evleri‘nde Yılbaşına Özel Kampanya

Areon Yapı, Boğaziçi Evleri projesinden yazlık sahibi olmak isteyenlere yılbaşına özel 7 farklı ödem

19 Aralık 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat