Hiç Peşinatsız Hemen Teslim Daire Fırsatı

25 Mart 2016
PAYLAŞ
Hiç Peşinatsız Hemen Teslim Daire Fırsatı

9 farklı lokasyonda 17 projede peşinat ödemeden daire sahibi olma imkanı sunuluyor. Teslimlerin hemen gerçekleştiği dairelerde taksitler bin 450 liradan başlıyor...

Markalı konut projelerinin buluşma platformu Evdekifırsat.com 9 farklı lokasyonda 17 farklı projeden fırsatlar sunuyor.

Konuyla ile ilgili açıklama yapan Kent’Sell Genel Müdürü ve EYG Grup Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyd Dişkaya, "Evdekifırsat.com platformumuzla sektörde bir ilke imza attık ve sahip olduğumuz deneyim ve bilginin yanı sıra analiz sistemimiz ile ev almak isteyenler için alternatifli ödeme seçeneği sunan bir sistem hayata geçirdik." dedi.

Hiç Peşinatsız Hemen Teslim Projeler

Evdekifirsat.com'un portföyünde 9 farklı lokasyonda yer alan 17 proje yer alıyor. Bu projelerdeki konutların tümü hiç peşinatsız olarak satışa sunuluyor. Hemen teslim edilen ve tapuların hemen verildiği konutlarda uygun ödeme seçenekleri sunuluyor. Dişkaya, "Şu anda en avantajlı projeler İstwest ve Bahçeşehir Quartz” dedi.

İstwest'te 2 Bin 900 TL, Bahçeşehir Quartz'da bin 450 TL Taksitle

İstanbul Avrupa yakasında  Bahçelievler'in Basın Ekspres kısmında konumlanan İstwest projesi peşinatsız satışa sunuluyor. Ataköy sahile 10 dakika mesafede konumlanan İstwest projesinde taksitler 2 bin 900 TL'den başlıyor.

Bahçeşehir'de yaşama geçirilen Bahçeşehir Quartz projesinde de peşinat ödemeden daire sahibi olunabiliyor. Projede taksitler ise bin 450 liradan başlangıç gösteriyor.

 


"Hiç Peşinatsız Hemen Teslim Daire Fırsatı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap