İBB Eyüp’te Dev Araziyi İhaleye Çıkarıyor!

İstanbul Eyüp'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

17 Eylül 2015
İBB Eyüp’te Dev Araziyi İhaleye Çıkarıyor!

İBB, Eyüp ilçesi, Çırçır mahallesi kentsel dönüşümü çalışmaları işini ihaleye çıkarıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Kentsel Dönüşüm Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilecek ihale kapsamında veri elde etme işi gerçekleştirilecek.

İhaleye konu kentsel dönüşüm alanı 3 milyon 400 bin metrekarelik alan olarak belirlendi. İhalesi 6 Ekim tarihinde saat 11.00'de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İhale İşleri Müdürlüğü'nde açık ihale usulü ile yapılacak.

Söz konusu iş toplam 120 günde tamamlanacak. 2003-2005 Alibeyköy revizyon planında en düşük imar planı Çırçır mahallesine uygulandı.

Teklifler, ihale tarih ve saatine kadar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İhale İşleri Müdürlüğü M.Nesih Özmen Mahallesi Kasım Sok. No:62 Kat:4 Güngören/İST adresine elden teslim edilebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da gönderilebilir. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (altmış) takvim gün olarak belirlendi.

Eyüp Çırçır Mahallesi Kentsel Dönüşüm İhalesi Detayları :

İhalenin Yapılacağı yer : İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İhale İşleri Müdürlüğü
Adres : M.Nesih Özmen Mahallesi Kasım Sok. No:62 Kat:4 Güngören/İST
Tarihi ve saati : 06.10.2015 - 11:00HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.