İncek Loft, Effie Reklam Etkinliği Galibi

13 Mayıs 2015
PAYLAŞ
İncek Loft, Effie Reklam Etkinliği Galibi

Reklamcılar Derneği, Reklamverenler Derneği ve Effie Worldwide'ın birlikte düzenledikleri Effie Reklam Etkinliği Ödülleri 2015'in galibi Akfen İncek Loft oldu.

İncek Loft, Effie Reklam Etkinliği Galibi

Reklamcılar Derneği, Reklamverenler Derneği ve Effie Worldwide'ın birlikte düzenledikleri Effie Reklam Etkinliği Ödülleri 2015'de, "İncek Loft, İnşaat sektöründe, aykırı bir başarı hikayesi" başlıklı başvurusuyla Effie ödülüne layık görüldü. "Emlak Yapı Dekorasyon" kategorisinde yarışan şirket, finalistler arasındaki tek inşaat firması olarak dikkat çekerken ödülün de sahibi olarak ilgi odağı oldu.

"İncek Loft: Keyifli olduğu kadar kazançlı, kazançlı olduğu kadar iddialı" sloganlı reklam kampanyasında ünlü ekonomist Deniz Gökçe ve model Özge Ulusoy yer aldı. Kampanyada Deniz Gökçe İncek Loft'un ‘Kârlı Yatırım' tarafının sesi olurken, Özge Ulusoy ise ‘keyifli ve estetik yaşam' tarafını izleyiciye anlattı. Kampanya, farklılaşan frekansıyla büyük ses getirdi ve İncek Loft lansman döneminde sektöründe önemli bir satış rekoru kırdı.

-

İncek Loft, Effie Reklam Etkinliği Galibi

-

İncek Loft, Effie Reklam Etkinliği Ödülleri 2015'de "Emlak Yapı Dekorasyon" kategorisinde iddialı rakiplerini geride bırakarak Effie'yle ödüllendirilen tek marka oldu. "İncek Loft: Keyifli olduğu kadar kazançlı, kazançlı olduğu kadar iddialı" reklam kampanyası, Happy People Project imzası taşıyor.

İncek Loft kampanyasının Effie ödülüne değer görülmesinden dolayı çok mutlu olduklarını belirten Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Akın, "İncek Loft kampanyamızın başarısını dünyanın en prestijli reklam ve Pazarlama ödüllerinden Effie ile taçlandırdık. akfen olarak, İncek Loft gibi oldukça iddialı ve kazançlı bir projeyi Ankara'da hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Projemizin lansman döneminde yakaladığı başarıda reklam kampanyamızın önemli bir payı var. Happy People Project başta olmak üzere kampanyada emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyor, tüm Ankaralılara da projemize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Dünya çapında etkin reklam ve pazarlama fikirlerinin yarıştığı en prestijli platform olan ve bu yıl 7'ncisi düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri'nde yaratıcı, etkisi kanıtlanmış, en çok ses getiren reklam ve pazarlama iletişimi kampanyaları ödüllendiriliyor.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

 

dunyanin-en-yenilikci-10-binasi

dunyanin-en-ucuz-turistik-sehirleri

son-5-yilin-en-uzun-gokdelenleri

dunyanin-en-pahali-23-evi

ultra-luks-20-otel-suiti

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


"İncek Loft, Effie Reklam Etkinliği Galibi" haberine ait yorum yok

Yorum Yap