İncek Loft, Effie Reklam Etkinliği Galibi

Ankara Gölbaşı'deki en yeni konut projeleri hakkında ve emlak sektöründeki son gelişmelere dair haberleri incelemek için tıklayınız.

13 Mayıs 2015
İncek Loft, Effie Reklam Etkinliği Galibi

Reklamcılar Derneği, Reklamverenler Derneği ve Effie Worldwide'ın birlikte düzenledikleri Effie Reklam Etkinliği Ödülleri 2015'in galibi Akfen İncek Loft oldu.

İncek Loft, Effie Reklam Etkinliği Galibi

Reklamcılar Derneği, Reklamverenler Derneği ve Effie Worldwide'ın birlikte düzenledikleri Effie Reklam Etkinliği Ödülleri 2015'de, "İncek Loft, İnşaat sektöründe, aykırı bir başarı hikayesi" başlıklı başvurusuyla Effie ödülüne layık görüldü. "Emlak Yapı Dekorasyon" kategorisinde yarışan şirket, finalistler arasındaki tek inşaat firması olarak dikkat çekerken ödülün de sahibi olarak ilgi odağı oldu.

"İncek Loft: Keyifli olduğu kadar kazançlı, kazançlı olduğu kadar iddialı" sloganlı reklam kampanyasında ünlü ekonomist Deniz Gökçe ve model Özge Ulusoy yer aldı. Kampanyada Deniz Gökçe İncek Loft'un ‘Kârlı Yatırım' tarafının sesi olurken, Özge Ulusoy ise ‘keyifli ve estetik yaşam' tarafını izleyiciye anlattı. Kampanya, farklılaşan frekansıyla büyük ses getirdi ve İncek Loft lansman döneminde sektöründe önemli bir satış rekoru kırdı.

-

İncek Loft, Effie Reklam Etkinliği Galibi

-

İncek Loft, Effie Reklam Etkinliği Ödülleri 2015'de "Emlak Yapı Dekorasyon" kategorisinde iddialı rakiplerini geride bırakarak Effie'yle ödüllendirilen tek marka oldu. "İncek Loft: Keyifli olduğu kadar kazançlı, kazançlı olduğu kadar iddialı" reklam kampanyası, Happy People Project imzası taşıyor.

İncek Loft kampanyasının Effie ödülüne değer görülmesinden dolayı çok mutlu olduklarını belirten Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Akın, "İncek Loft kampanyamızın başarısını dünyanın en prestijli reklam ve Pazarlama ödüllerinden Effie ile taçlandırdık. akfen olarak, İncek Loft gibi oldukça iddialı ve kazançlı bir projeyi Ankara'da hayata geçirmekten mutluluk duyuyoruz. Projemizin lansman döneminde yakaladığı başarıda reklam kampanyamızın önemli bir payı var. Happy People Project başta olmak üzere kampanyada emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyor, tüm Ankaralılara da projemize gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

Dünya çapında etkin reklam ve pazarlama fikirlerinin yarıştığı en prestijli platform olan ve bu yıl 7'ncisi düzenlenen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri'nde yaratıcı, etkisi kanıtlanmış, en çok ses getiren reklam ve pazarlama iletişimi kampanyaları ödüllendiriliyor.


Bunlar da İlginizi Çekebilir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


İzmir Seferihisar Belediyesi 15.3 milyon TL’ye arsa satacak

İzmir Seferihisar Belediyesi 15.3 milyon TL’ye arsa satacak

İzmir Seferihisar’a bağlı Sığacık Mahallesi’ndeki arsa, 15.3 milyon TL’ye ihale yöntemiyle satışa çı

17 Ekim 2017


Skyland İstanbul ofislerini teslim ediyor

Skyland İstanbul ofislerini teslim ediyor

Eroğlu Gayrimenkul tarafından İstanbul Seyrantepe’de hayata geçirilen projesi Skyland İstanbul’da of

17 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.