İncek Loft’ta Alternatif Ödeme Planları

Akfen İnşaat tarafından Ankara İncek'te hayata geçirilen İncek Loft'ta farklı ödeme planlarıyla alıcılara kolaylıklar sağlanıyor.

27 Mayıs 2015
İncek Loft’ta Alternatif Ödeme Planları

Akfen İnşaat tarafından Ankara İncek'te hayata geçirilen İncek Loft'ta farklı ödeme planlarıyla alıcılara kolaylıklar sağlanıyor.

İncek Loft'ta Alternatif Ödeme Planları

İncek Loft’ta, 14 Haziran’a kadar geçerli olan “ödememe” planı ile % 10 ön ödeme sonrası 18 ay boyunca hiçbir ödeme yapılmıyor.İncek Loft

Akfen İnşaat tarafından Ankara İncek'te hayata geçirilen İncek Loft'a yoğun talep devam ediyor. 800 satış rakamına ulaşan İncek Loft, 14 Haziran'a kadar geçerli olan % 10 ön ödeme sonrası 18 ay boyunca hiçbir ödemenin olmadığı "ödememe" planı ile projeden Konut sahibi olmak isteyenlere benzersiz bir fırsat sunuyor.

Başkentlilerin İncek Loft'a yoğun bir ilgi gösterdiğini belirten Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili Selim Akın, "Ankara'nın yeni cazibe merkezi İncek'te, İncek Loft gibi oldukça iddialı ve kazançlı bir projeyi hayata geçirdik. Projenin sunduğu olanaklar hem ailelerden hem de sunduğumuz kar fırsatını gören yatırımcılardan büyük ilgi gördü. Beklediğimiz ilgiyi görmenin memnuniyetini yaşıyoruz" diye belirtti.

Akfen İncek Loft'tan ev sahibi olmak isteyenlere eşsiz bir fırsat sunduklarını belirten Akın, "Akfen Holding bünyesinde sunulan 21 ay vade farksız taksit ile ödeme planının yanı sıra sadece 14 Haziran'a kadar geçerli "ödememe planı"nda yüzde 10 ön ödeme sonrası 18 ay boyunca hiçbir ödeme yapılmıyor. Müşterilerimiz evlerinde oturmaya başladıktan veya Kira almaya başladıktan sonra ödeme planları başlıyor. Ödememe planı ve yüzde 15 kar fırsatı için son gün 14 Haziran" dedi.

Projeden daire alan kişilerin evlerinden dışarıya adımlarını attıklarında mutlu olacakları keyifli bir ortam yaratmayı düşlediklerini belirten Akın; "İncek Loft, peyzaj ve sosyal imkanlar bakımından da İncek'in gözdesi olacak bir proje. 108 bin m²lik arsa üzerine inşa edilen İncek Loft'ta % 75 peyzaj ve donatı alanından oluşuyor. Şimdiden İncek'e olan ilgiyi arttırmış durumda, tamamlandığında bölgeye önemli bir değer katacak" şeklinde konuştu.

İncek’in En Büyük Konut Projesi 1199 Konut ile İncek Loft

Akfen İnşaat güvencesi ve uluslararası ödüllere sahip Tabanlıoğlu Mimarlık imzasıyla hayata geçirilen, "İncek Loft", başkent Ankara'nın yeni cazibe merkezi İncek'in en büyük Konut projesi. Yüksek Evler, Ankara Evleri ve Teras Evler'den oluşan İncek Loft'ta 1 oda 1 salondan 6,5 oda 1 salona kadar 71 metrekare ile 562 metrekare arasında farklı tip ve büyüklükte 1199 konut yer alıyor. İncek Loft'ta 1. Etap Daire teslimleri Nisan 2016'da başlayacak.

İncek Loft İletişim Bilgileri:

www.incekloft.com.tr

444 83 38HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediyesi 2 milyonluk arsa satacak

Tekirdağ Kapaklı Belediye Başkanlığı, belediye mülkiyetinde olan 2 bin 192 metrekare arsayı 2 milyon

16 Ekim 2017


Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

Norda Homes fiyatları 345 bin TL'den başlıyor

İzmir Ulukent'te inşa edilen Norda Homes projesinde çalışmaların yanı sıra daire satışları da devam

15 Ekim 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.