İnşaat Patronlarının Emeklilik Hayalleri

Yoğun tempoda çalışan inşaat patronlarına emeklilik hayalleri soruldu. İşte inşaat patronlarının emeklilik hayalleri...

16 Mayıs 2016
İnşaat Patronlarının Emeklilik Hayalleri Yoğun tempoda çalışan inşaat patronlarına emeklilik hayalleri soruldu. İşte inşaat patronlarının emeklilik hayalleri...

Her çalışanın bir emeklilik hayali vardır. Özlem Kamer Tercanlı da inşaat patronlarına emeklilik hayallerini sordu. Emeklilik için genç olduğunu söyleyen de oldu dünya turuna çıkmak istediğini söyleyen de. İşte patronların emeklilik hayalleri için verdiği cevaplar.

Gücüm Yettiği Sürece ÇalışacağımEmeklilik konusunu pek düşünmediğini söyleyen Limak Holding Başkanı Nihat Özdemir, bu yüzden emeklilik için plan yapmadığını söyledi. Gücüm yettiği sürece çalışacağım diyen Özdemir, "İnsanların zamanı efektif kullanarak ve planlayarak yaşayabileceğine inanıyorum. Ben de bunu yapmaya gayret ediyorum. Her sabah fırsat buldukça nerede olursam olayım yürüyüş yapıyorum. Tenis ve golf oynamaya da vakit ayırıyorum. Bunları yaparken işten koptuğum için dinlenme şansım oluyor." dedi.

Dünya Turu Yapmak İstiyorumİş yaşamından tamamen uzak durmasının mümkün olmadığını ifade eden Zorlu Holding Başkanı Ahmet Zorlu, "Birkaç yıl içinde yoğun iş hayatının içinden ayrılabilirim." dedi. Bu zamanda kadar dünyada çok sayıda ülke gezdiğini ancak bunlarının çoğunun iş bağlantılı olduğunu söyleyen Zorlu, emekli olduğunda aklında dünya turu yapmak olduğunu açıkladı. Zorlu, "Şimdi artık biraz da kendim için gezmek, görmek ve farklı kültürleri tanımak istiyorum. Çok değişik tarihi yapılar ve farklı yaşam biçimleri var. Bunları tanımak istiyorum." dedi.

Emekliliği Düşünmek İçin Çok Gencimİnşaat sektörünün en popüler patronu Ağaoğlu Şirketler Grubu Başkanı Ali Ağaoğlu, emekli olduğunda ne yapmak istediği sorusuna esprili bir yanıt verdi. Henüz 22 yaşındayım diyen Ağaoğlu, "Emekliliği düşünmek için çok erken. 100 sene sonra arayın, o zaman emekliliği konuşabiliriz" diye konuştu.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Türk İnşaat firmaları Dubai'deki fuara katılacak

Türk İnşaat firmaları Dubai'deki fuara katılacak

Dubai'de düzenlenecek Cityscape Global 2017 Fuarı'na 13 Türk inşaat firması katılacak.

10 Eylül 2017


Karmod İzlanda'nın farklı yerlerine yaşam konteyneri gönderiyor

Karmod İzlanda'nın farklı yerlerine yaşam konteyneri gönderiyor

Karmod'un üretimini yaptığı yeni nesil yaşam konteynerlerinin İzlanda’nın başkenti Reykjavik’te kull

07 Eylül 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat