İnsanlara Özel Binalar Yolda

28 Haziran 2016
PAYLAŞ
İnsanlara Özel Binalar Yolda
Vefa Holding, insanlara özel binalar geliştirmeye hazırlanıyor. İşte detayları...

Ön üretimli yapılar, yapı malzemeleri, gayrimenkul ve enerji alanlarında faaliyet gösteren Vefa Holding, insanlara özel binalar yapmaya hazırlanıyor.

Konuyla ilgili AR-GE çalışmalarına bütün hızıyla devam Vefa Holding Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Güner, sektörümüz için dünyada ses getireceğini düşündüğümüz ürünlerle ilgili çalışmalar yapıyoruz dedi.

YAPIDA NANO DÖNEMİ
Gelecekte nano teknolojilerin yapı sistemlerinde de uygulanacağını vurgulayan Güner, insanlara özel binalar yapılacağını ifade etti. Güner“Örneğin bir yaşlının ya da hastanın evi farklı dizayn edilebilecek. Bu sayede akıllı evler ve akıllı yaşam alanları üretilecek ve sonrasında akıllı şehirler planlanabilir olacak” diye konuştu.

İnşaat ve bina teknolojisinin global ölçekte hızla gelişim kaydettiğini söyleyen Orhan Güner, yapı elemanlarının da özelleşmeye başladığını ifade etti.

AKIL ÖNE ÇIKACAK
Akıllı malzemelerin önümüzdeki dönemlerde daha çok yaygınlaşacağını ifade eden Güner, bugün geliştirilmeye ve üretilmeye başlanan akıllı malzemelerin önümüzdeki süreçte üretken bir şehrin bütünleştirici bir parçası haline geleceği ön görülüyor dedi.
"İnsanlara Özel Binalar Yolda" haberine ait yorum yok

Yorum Yap