İstanbul Marina Kartal’dan Yüzde 300 Prim Bekleniyor

DAP Yapı'nın Mayıs ayında satışa sunduğu Kartal'da konumlanan İstanbul Marina projesi yatırımcısına yüzde 300 prim yaptırmayı hedefliyor.

06 Haziran 2014
İstanbul Marina Kartal’dan Yüzde 300 Prim Bekleniyor

DAP Yapı'nın Mayıs ayında satışa sunduğu Kartal'da konumlanan İstanbul Marina projesi yatırımcısına yüzde 300 prim yaptırmayı hedefliyor.

DAP Yapı'nın Kartal'da yükselen karma projesi İstanbul Marina, 4 bin 500 metrekare üzerinde yükseliyor. Projede konut, otel, alışveriş merkezi, ofisler ve yat limanı yer alıyor.

1+1, 2+1 ve 3+1 dairelere yer verilen İstanbul Marina projesinde fiyatlar 300 bin lira ile 931 bin lira aralığında değişiyor.

YÜZDE 300 PRİM

Emlak sektörünün karma projelerinden olan İstanbul Marina'nın DAP Yapı'ya 2 milyar lira hasılat getirmesi bekleniyor. İstanbul Marina'da konut sahibi olan yatırımcıların da yüzleri gülecek. Projenin altında imzası bulunan Dap Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, kısa vadede yüzde 100, uzun vadede yüzde 300 prim yapmasını beklediklerini dile getirdi. Yılmaz, 36 ay sonra tamamlanması planlanan projede KDV oranın yüzde 1 olduğuna dikkat çekti.

SUUDİLER 400 DAİRE İSTEDİ

Denize 700 metre cepheli İstanbul Marina projesinde satışlar Mayıs 2014'ten beri devam ediyor. Suudi yatırımcıların yaklaşık 400 daire bulunan bir bloğu satın almak istediklerini söyleyen DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, projenin detaylarını anlattı:

GÜNDE 100 TALEP GELİYOR

“Blok satışı istemiyoruz. Projemiz yatırımcıdan çok oturumcu için tasarlandı. Yabancılara blok satılıp ikinci el pazarı oluşmasını istemeyiz. Günde 100 kesin alım talebi geliyor. Aynı daireye 3 yedek yazıyoruz. Toplu satışa sıcak bakmıyoruz. Eğer toplu satarsak 2-3 ayda tüm satışlar biter. Projede denizin üstünde bir yaşam sunduk. Anket sonucuna göre müşterilerde Ege bölgesindeki gibi teraslı evler istedi. Biz de tüm dairelere 30 ile 60 metrekare arasında değişen teraslar yaptık”

HEM HIZLI TREN HEM DENİZDEN ULAŞIM

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı ile hasılat paylaşımı modeli olarak hayata geçirilen projede ulaşım imkanları da oldukça ilgi çekiyor. Emlak sektöründe avantaj sağlayan ulaşım ve lokasyon faktörleri değerlendirildiğinde projenin hem hızlı trene hem de helikopter pistine sahip olması, denizden ulaşımı isteyenler için de deniz taksi iskelesi ve deniz uçağı pisti bulundurması İstanbul Marina'yı gayrimenkul projelerinin gözdelerinden biri haline getiriyor.

Altında DAP Yapı imzası bulunan İstanbul Marina projesinin fotoğrafları:HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.