İstanbul Vizyon Park’ta Peşin Alımlara Yüzde 20 İndirim

KUYAŞ tarafından hayata geçirilen İstanbul Vizyon Park projesinde peşin alımlarda yüzde 20 indirim avantajı sağlanıyor.

09 Haziran 2015
İstanbul Vizyon Park’ta Peşin Alımlara Yüzde 20 İndirim

KUYAŞ tarafından hayata geçirilen İstanbul Vizyon Park projesinde peşin alımlarda yüzde 20 indirim avantajı sağlanıyor.

- İstanbul Kuyumcu Sanatkarları Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi olarak çıktığı yolda 330.000 m2 inşaatı tamamlayarak Kuyumcukent Kompleksini tamamlamış ve gelişen ekonomiyle birlikte şirketleşmeye karar vererek Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.'yi kurmuştur.

istanbul Vizyon Park PROJE DETAYLARI

- Kuyaş bir yatırım şirketidir. Kuyaş, Kooperatifinin elinde bulunan rezerv araziyi; otel, ilave atölye birimleri, altın borsası binası, sergi ve konferans alanları, otopark alanı gibi yüksek rant sağlayacak; eğitim alanları gibi kuyum sektörüne insan kaynağı desteği verecek inşaat projelerini gerçekleştirmek üzere, amacına en uygun ve kârlı biçimde değerlendirecektir.

- Atatürk Havaalanı, Organize Sanayi bölgesi, fuar ve kongre merkezlerine yakın, E-5 ve Tem güzergahına yakın konumu ile dikkat çekiyor.

- Kuyaş, İstanbul Vizyon Park projesinde yer alan son ofis, atölye ve dükkanlarda kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. Hemen teslim 15 ofis, 35 atölye ve 9 adet dükkan için özel olarak hazırlanan kampanyada, 60 ay vade ve peşin alımlarda yüzde 20 indirim avantajı yer alıyor.

- Toplam 7 blok ve 807 birimin yer aldığı İstanbul Vizyon Park projesinde son ofislerin fiyatları 106 bin dolardan başlıyor.

- Tavan yükseklikleri 5,70 metreye kadar çıkan çok amaçlı atölyelerin metrekare fiyatları 2 bin 146 dolar iken, dükkanların metrekare fiyatları ise 3 bin 197 dolardan başlıyor.

HEMEN TESLİM

En düşük ve en yüksek ofis fiyatlarının 126 bin dolar ile 547 bin 800 dolar arasında değiştiği İstanbul Vizyon Park projesinde ofislerin metrekare birim kirası 15 dolardan başlıyor. Projede anahtar teslim işlemleri ise hemen yapılıyor. Banka kredisine uygun olan İstanbul Vizyon Park projesinde yüzde 20 peşinatla firma bünyesinde 60 ay vade farksız taksit yapılıyor. Peşin alımlarda ise yüzde 20 oranında indirim uygulanıyor.

İstanbul Vizyon Park Nerede ?

İstanbul Vizyon Park Projesi İletişim Bilgileri :

Adres: Yenibosna Merkez Mahallesi Kuyumcular Sokak No:4 İstanbul Vizyon Park Merkez Plaza C1 Blok Kat 11 - 325 Bahçelievler/İstanbul
Telefon : 444 53 91
Web : www.istanbulvizyonpark.com.tr
E-mail : info@istanbulvizyonpark.com.tr

İstanbul Vizyon Park Projesi Fotoğrafları :

İstanbul Vizyon Park Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Açık otopark
- AVM
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Asansör
- Jeneratör
- Isı pay ölçer
- Merkezi ısıtma
- Merkezi klima
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmışHABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.