İstanbul’da 2 Yeni Metro Hattı İhaleye Çıkıyor

16 Kasım 2015
PAYLAŞ
İstanbul’da 2 Yeni Metro Hattı İhaleye Çıkıyor

Sabiha Gökçen Havalimanı Viaport Metro Hattı ve İstinye İTÜ Kağıthane Metro Hattı ihaleye çıkıyor...

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Raylı Sistem Projeler Müdürlüğü Sabiha Gökçen Havalimanı - Viaport Metro Hattı'nı ve İstinye-İTÜ-Kağıthane Metro Hattı'nı ihaleye çıkarıyor.

Sabiha Gökçen Havalimanı Viaport Metro Hattı

7 kilometre uzunluğundaki Sabiha Gökçen Havalimanı - Viaport metro hattı ihalesi 25 Kasım'da gerçekleşecek. Proje işe başlama tarihinden itibaren 240 gün sonra tamamlanacak.

Raylı Sistem Projeler Müdürlüğü tarafından yapılacak olan ihale Sabiha Gökçen Havalimanı - Viaport metro hattı ihalesi saat 11:00'da İstanbul Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Müdürlüğü M.Nezihi Özmen Mh. Keresteciler Sitesi, Kasım Sk. No:62 Merter/İSTANBUL adresinde gerçekleşecek.

İstinye İTÜ Kağıthane Metro Hattı

Raylı Sistem Projeler Müdürlüğü İstinye-İTÜ-Kağıthane Metro Hattı'nı 26 Kasım 2015 tarihinde ihaleye çıkarıyor. Saat 11:00'da gerçekleşecek olan ihale İstanbul Büyükşehir Belediyesi İhale İşleri Müdürlüğü Ek Hizmet Binası M. Nezihi Özmen Mah. Kasım Sok. No:62 Merter Güngören / İSTANBUL adresinde yapılacak.

İstinye-İTÜ-Kağıthane Metro Hattı 12 kilometre uzunluğa sahip olacak. Hattın hizmete açılışı ise işe başlama tarihinden itibaren 270 gün sonra olarak belirlendi.

Haber: Maide KARADAĞ


"İstanbul’da 2 Yeni Metro Hattı İhaleye Çıkıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap