İstmarina Ofis Projesinde Ön Talep Toplanıyor!

07 Eylül 2015
PAYLAŞ
İstmarina Ofis Projesinde Ön Talep Toplanıyor!

DAP Yapı'nın İstanbul Kartal'da yükselen İstmarina Ofis projesinde ön talep toplanıyor. İşte İstmarina Ofis projesi detayları...

İstanbul'un Kartal bölgesinde Dap Yapı tarafından 64 bin 502 metrekarelik alanda 100 birim kapasitesi ile inşa edilen İstmarina Ofis projesinde büyüklükleri 40 ile 75 metrekare arasında değişen ofisler bulunuyor.

İstmarina OFİS PROJE DETAYLARI

DAP Yapı'nın Kartal sahilde hayata geçirdiği İstmarina projesinin ofis bloğuna İstmarina Ofis adı verildi. 100 adet bağımsız bölümün bulunduğu projede ticari ünitelerin alanları 40 ile 75 metrekare arasında değişiyor. Zemin+10 katlı tek bloktan oluşan İstmarina Ofis projesinde tüm ticari üniteler deniz ve Adalar manzarasına sahip.

DAP Yapı, Emlak Konut GYO iş birliği ile Kartal sahilinde geliştirilen İstmarina projesinin ofisleri için ön talep toplamaya başladuç "2014-2015 Yapı Geliştirme" kategorisinde "Dünyanın en iyi projesi" seçilen İstmarina'da ofisler deniz ve Adalar manzarasına sahip. İstmarina Ofis, özel hastane alanının karşısında, özel okul alanının ise arkasında konumlanacak. Her ihtiyaca çözüm üretmek üzere estetik ve konforu bir araya getirecek şekilde tasarlanan İstmarina Ofis, tıpkı konutlarda olduğu gibi yatırımcısına büyük kar vaat ediyor.

Ön talep döneminde avantajlı fiyatlardan yararlananların çok kazançlı çıkacağını belirten DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “İstmarina Ofis’de lokasyonuyla, havaalanı, deniz otobüsü, metro, hızlı tren, helikopter pisti, deniz taksi ve deniz uçağıyla mükemmel bir ulaşım kolaylığı sunuyor. Kartal’a da dokunan tüm bu büyük yatırımlar sadece ulaşım kolaylığı olmaktan çıkıp önemli bir yatırım fırsatına dönüşüyor. Kartal, parkları, otelleri, restoranları, kültürel alanları, yat limanı ve marinasıyla adeta bir metropole dönüşüyor. İstmarina Ofis, eşsiz lokasyonu ve sunduğu fırsatlarla tüm bu oluşumların odağında yer alıyor. İstmarina Ofis tüm fonksiyonların bir arada yer aldığı yeni iş ve yaşam merkezi olacak” dedi.

NİSAN 2017'DE TESLİM

En düşük metrekare birim fiyatlarının 6 bin 800 liradan başladığı İstmarina Ofis projesinde ön talep toplanıyor. Banka kredisine uygun olan İstmarina Ofis projesinde firma bünyesinde uygun ödeme koşulları sunuluyor. İstmarina Ofis projesinde anahtar teslim işlemlerinin Nisan 2017 tarihinde yapılması planlanıyor.

İSTMARİNA OFİS PROJE BİLGİLERİ

İstmarina Ofis Projesi İletişim Bilgileri :

Adres : Çavuşoğlu Mah. Ankara Cad. Kartal/İstanbul
Telefon : 444 4 346
Web : www.istmarina.com.tr
E-mail : info@dapyapi.com.tr

İstmarina Ofis Projesi Fotoğrafları :

Galeri

İstmarina Ofis Sosyal İmkanları ve Proje Özellikleri :

- Adalar manzarası
- Deniz manzarası
- Güvenlik
- Kameralı güvenlik
- Kapalı otopark
- Asansör
- Hidrofor
- Jeneratör
- Su deposu
- Isı pay ölçer
- Merkezi ısıtma
- Deprem yönetmeliğine uygun
- Yalıtım yönetmeliğine uygun
- Yapı denetimi yapılmış
- Zemin etüdü yapılmış

 


"İstmarina Ofis Projesinde Ön Talep Toplanıyor!" haberine ait yorum yok

Yorum Yap