İzmir Uzundere'de Dönüşüm Başlıyor

4. kez ihaleye çıkan İzmir Uzundere Kentsel Dönüşüm projesini Folkart Yapı üstlendi. İnşaat çalışmaları onay sürecinden sonra hemen başlayacak...

02 Eylül 2016
İzmir Uzundere'de Dönüşüm Başlıyor 4. kez ihaleye çıkan İzmir Uzundere Kentsel Dönüşüm projesini Folkart Yapı üstlendi. İnşaat çalışmaları onay sürecinden sonra hemen başlayacak...

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından daha önce ihalesi 3 kez iptal edilen Uzundere Kentsel Dönüşüm Projesi'nin 4. ihalesi sonuçlandı. İki aşamalı olarak yapılan ihalede Folkart Yapı tek başına teklif verdi ve ihaleyi kazandı.

Karabağlar Uzundere Mahallesi 1. Etap 11183 ada 5 Parsel ve 11185 ada 7 parsel üzerinde hayata geçirilecek olan projede inşaat çalışmaları onay sürecinin ardından başlayacak.Projeye ait tüm alt yapı ve üst yapı uygulama projeleri İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanmıştı. Ruhsatı da alınan projenin anahtar teslim inşaatı Folkart Yapı tarafından yapılacak. 7 katlı 9 blok halinde yükselen Uzundere Kentsel Dönüşüm projesi 280 adet konut ve 33 adet işyerinden meydana geliyor.

İzmir Uzundere Kentsel Dönüşüm projesi tamamlandıktan sonra İzmir Büyükşehir Belediyesi bölgede ticaret, ofis ve otel kompleksinin yanı sıra gençlik merkezi, buz pisti, yarı olimpik yüzme havuzu, basketbol, futbol sahaları, tenis kortu içeren spor ve eğitim ağırlıklı bir spor kompleksi, sosyal ve kültürel merkezler, pazar alanı, otopark alanları ve yeşil alanlardan, çocuk oyun alanları, spor alanları, yeşil alanlar ve yollar hayata geçirecek.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


1 yorum

Ayşegül kargi

15 Jan 2017, 16:26

Arsamız vardi orada. Verilecek 3+1 evlerin metrekaresi kaç olacak acaba?


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

  • Dumankaya inşaat
  • Babacan Yapı
  • Eroğlu Gayrimenkul
  • Başarır inşaat
  • Ege Yapı
  • Mesa Mesken
  • Ağaoğlu inşaat