İzmir’in en parlak projesi Folkart Vega’da lansman satışları başladı

İzmir’in önde gelen konut üreticilerinden Folkart Yapı tarafından hayata geçirilecek olan Folkart Vega’da lansman satışları başladı. Yatırımcılarına çok sayıda fırsat ve avantaj sunan projede fiyatlar 445 bin liradan başlıyor.

12 October 2018
İzmir’in en parlak projesi Folkart Vega’da lansman satışları başladı Bugüne kadar İzmir ve çevresinde çok sayıda proje geliştiren Folkart Yapı, bölgede yepyeni bir konut projesi daha hayata geçirmeye hazırlanıyor. İzmir Hilton Oteli’nde yapılan lansmanla tanıtılan proje adını Lir takım yıldızındaki en parlak yıldızdan olan Vega’dan alıyor.

Alsancak ile Halkapınar arasında, İzmir Körfezi’nin tam karşısında hayat bulacak olan proje 20 bin metrekarelik bir alan üzerinde 4 blok halinde yükselecek. 843 adet konut ve 53 adet ticari üniteden meydana gelecek olan proje toplam 850 milyon liralık yatırımla hayata geçirilecek.1+1’den 5+1’ kadar değişen 8 ayrı kat planıyla satışa sunulan proje, çok sayıda sosyal donatı alanına ev sahipliği yapacak. Bunlar arasında yüzme havuzları, koşu ve yürüyüş parkurları, fitness salonu, hamam, kafe, restoran, alışveriş mağazaları, kütüphane, açık oturma alanları, playstation odası, müzik odası, sinema salonu, peysajlı bahçeler, lounge alanı, kapalı otopark ve 7/24 güvenlik hizmetleri yer alacak.

İzmir’in en iddialı ve en parlak projesi olarak görülen Folkart Vega’da fiyatlar ise 445 bin liradan başlıyor. Projeden konut sahibi olmak isteyenlere peşin ödemelerde yüzde 20 indirim fırsatı sunuluyor. Ayrıca dileyenler yüzde 25’lik kısmı peşin ödedikten sonra kalan kısmı vade farksız 24 ay taksitle veya yüzde 50’lik kısmı peşin ödedikten sonra kalan kısmı vade farksız 48 ay taksitle ödeme imkanına kavuşuyor.Bugün İzmir Hilton Oteli’nde gerçekleştirilen basın toplantısında konuşan Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, İzmir’in, Türkiye’nin en çok değerlenen ve en hızlı gelişen şehirlerinden biri olduğunu belirterek, başta turizm, tarım, ticaret ve sanayi alanları olmak üzere çok sayıda alanda oldukça büyük bir potansiyele sahip olduğunu ve kendisi dışında gerçek bir rakibinin bulunmadığını ifade etti.Folkart Vega projesinin, Folkart Yapı tarafından hayata geçirilecek en özel projelerden biri olduğunu dile getiren Sancak, projenin İzmir’in yeni yıldızı haline geleceğini söyledi. Projenin adının da Lir takım yıldızındaki en parlak yıldız olan Vega’dan geldiğini belirten Sancak, İzmir Körfezi’nin tam karşısında yükselecek olan projenin, Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu ile de birlikte oldukça büyük bir değer kazanacağını sözlerine ekledi.

Folkart Vega projesinin yabancılar tarafından da büyük bir ilgiyle karşılandığını dile getiren konuşan Folkart Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Sancak, henüz satışlar başlamadan İzmir, Türkiye, Avrupa ve Körfez ülkelerinden toplanan somut satın alma talebinin, projenin yüzde 20’sine yaklaştığını ve bunun, oldukça sevindirici bir gelişme olduğunu söyledi.Folkart Yapı olarak, geleceğe emin adımlarla ilerlediklerini belirten Sancak, 850 milyon liralık yeni bir yatırıma başlamanın heyecanını yaşadıklarını ve kendi öz kaynaklarına güvenerek böyle bir yatırıma giriştiklerini ifade etti. Kendilerine olduğu kadar büyük ve güzel Türkiye’ye, İzmir’e ve bunların toplam gücüne inandıklarını dile getiren Sancak, hızlı ve güçlü politikalarla birlikte ekonomide hedeflenen başarıların elde edileceğine inandığını dile getirdi.

KARIN YÜZDE 20’Sİ SOSYAL PROJELERE HARCANACAK

Folkart Yapı olarak bu projeden elde edecekleri karın yüzde 20’sini İzmir’deki hayır işlerine, kültür-sanat etkinliklerine ve sosyal sorumluluk projelerine harcayacaklarını belirten Sancak, Türkiye’de çok az şirketin bu anlayışa sahip olduğunu söyledi.

Bugüne kadar farklı sanatsal alanlarda çok sayıda öğrenci yetiştiren Folkart Akademi’yi kurduklarını kaydeden Sancak, üç senedir İzmir Fuarı’na sponsor olduklarını, 2015 yılında açılan Folkart Galeri’deki ücretsiz sergilerde bugüne kadar 400 binin üzerinde İzmirliyi ağırladıklarını dile getirdi. Sancak, ayrıca İzmirlileri 19 Ekim tarihinde açılacak olan ve Atatürk fotoğraflarının ve hayatından özel koleksiyonların sergileneceği “Büyük Dahi Gazi Mustafa Kemal Atatürk” sergisine davet etti.TESLİMLER EYLÜL 2021’DE

İzmir’in kalbinde, aynı zamanda İzmir’in en büyük hastanesi olma özelliğini taşıyacak olan Medicana International Hospital’in yanı başında yükselecek olan projede teslimlerin Eylül 2021’de yapılması planlanıyor.

Şehrin ana akslarına çok yakın bir konumda, tüm noktalarından denizi kucaklayacak bir şekilde yükselen proje daha çok sayıda fırsat ve avantajla yatırımcılarını bekliyor.

HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum