Kabataş İskeleleri Kapatıldı

Kabataş Transfer Merkezi projesi nedeniyle Kabataş iskeleleri kapatıldı. Proje sonunda yenilenecek olan iskeleler 2 yıl boyunca kapalı olacak...

11 Ağustos 2016
Kabataş İskeleleri Kapatıldı Kabataş Transfer Merkezi projesi nedeniyle Kabataş iskeleleri kapatıldı. Proje sonunda yenilenecek olan iskeleler 2 yıl boyunca kapalı olacak...

Kabataş Transfer Merkezi, meydan projesi ve iskelelerin yenilenmesini kapsayan çalışmalar nedeniyle Kabataş vapur iskeleleri kapatıldı.

Bugünden itibaren deniz trafiğine kapatılan Kabataş vapur iskeleleri çalışma nedeniyle 2 yıl boyunca kapalı kalacak. Proje kapsamında deniz, raylı sistem ve karayolu taşımacılığının entegre edileceği transfer merkezi inşa edilecek. Vapur iskelelerinin de yenilenmesi öngörülen projede trafik yer altına alınarak Kabataş yayalaştırılacak.

Tramvay ve Füniküler hatları bir süre daha çalışmaya devam edecek. Taksim, Eminönü, Beşiktaş bölgelerine ulaşımın sağlanması için ise ring seferleri yapılacak.

İskelelerinin kapalı kaldığı süre boyunca

Şehir Hatları A.Ş.
Kadıköy-Kabataş, Kabataş-Adalar ve Uğramalı Boğaz Hattı seferleri Kabataş iskelesi yerine, Şehir Hatlarının kullandığı Beşiktaş ve Eminönü iskelelerinden.

İDO A.Ş.
Kadıköy-Kabataş, Kabataş- Adalar seferleri Kabataş iskelesi yerine, İDO’nun kullandığı Beşiktaş ve Yenikapı iskelelerinden.

Dentur Avrasya Kooperatifine bağlı işletmeciler
Kabataş-Üsküdar seferlerinin Kabataş iskelesi yerine, Dentur Avrasya’nın kullandığı Beşiktaş iskelesinden.

BUDO A.Ş.
Kabataş-Bursa seferleri ise; gerekli izinlerin alınması kaydıyla Eminönü (Katip Çelebi) iskelesinden yapılacak.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


2 yorum

Öner

11 Aug 2016, 11:06

Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim , sitenizi takip etmek gerçekten keyifli.


Maide Maide

11 Aug 2016, 11:27

teşekkürler Öner bey..


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.