KALE, Doğal Taş Ve Cam Mozaik Serisini Tanıttı

02 Nisan 2014
PAYLAŞ
KALE, Doğal Taş Ve Cam Mozaik Serisini Tanıttı

Doğal taştaki geniş ürün gamını cam mozaikle zenginleştirerek sıra dışı ve özgün yaşam alanları yaratan Kale Cam Mozaik, doğal taş ve camın göz alıcı birlikteliğiyle

 

Doğal taştaki geniş ürün gamını cam mozaikle zenginleştirerek sıra dışı ve özgün yaşam alanları yaratan Kale Cam Mozaik, doğal taş ve camın göz alıcı birlikteliğiyle ortaya çıkardığı Nature serisi ile camın büyüsünü mekanlara taşıyor.

 

Doğal taştaki geniş ürün gamını cam mozaikle zenginleştirerek sıra dışı ve özgün yaşam alanları yaratan Kale Cam Mozaik, Nature serisiyle şık ve seçkin mekanlar için estetik çözümler sunuyor.

 

Kale’nin, tek ya da karışık renk seçeneklerinden oluşan cam mozaiklerle parlak ve göz alıcı yüzeyler yarattığı Nature; sütun kaplamaları, banyo, mutfak uygulamaları gibi farklı alanlarda, fonksiyonel ve dekoratif yüzey kaplama malzemesi olarak özellikle tercih ediliyor.

 

kale_cam_mozaik_retro_2012_5

 

 

Tasarımcı ve profesyonellere yeni seçenekler

 

Kale Cam Mozaik, modüler uygulama olanağı bulunan ve seramikle son derece uyumlu Nature serisi sayesinde tasarımcı ve profesyoneller için yeni kapılar açıyor. File ölçüsü 29.7×30.5 cm, 30×30 cm, 29.7×30 cm, 30×30.5 cm, 30×30.6 cm olan Nature serisi; 0.8 cm kalınlığında, “doğal taş, cam ve paslanmaz çelik” mozaiklerin karışımından oluşuyor. Camın büyüsünü şık mekanlara taşıyan seri, konut, otel, ofis, kafe ve restoranlar için kullanışlı çözümler sunuyor.

 

Kale Cam Mozaik ürünleri; dış etkenlere karşı dayanıklılığıyla renk ve parlaklığını yitirmeyen, aynı zamanda kolay temizlenebilme özelliğiyle de ıslak ve nemli ortamlarda hijyen sağlıyor.


"KALE, Doğal Taş Ve Cam Mozaik Serisini Tanıttı" haberine ait yorum yok

Yorum Yap