Kalekent ‘Bugün Al Seneye Öde’ Kampanyası

06 Nisan 2015
PAYLAŞ
Kalekent ‘Bugün Al Seneye Öde’ Kampanyası

Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S ortaklığının İstanbul Beylikdüzü'nde yükselen konut projesi Kalekent'te 'Bugün Al Seneye Öde' kampanyası devam ediyor.

İnşaat sektörünün önde gelen markalarından Gül İnşaat, Liv Yapı ve 3S Kale ortaklığında Beylikdüzü’nde yükselen Kalekent projesinde, “Yüzde 1 Peşinatla Bugün Al Gelecek Yıl Öde!” kampanyası başlattı. 1 milyon metrekarelik rekreasyon alanının hemen yanında yer alan projeden ev almak isteyenlere cazip ödeme seçenekleri sunan kampanya kapsamında, yüzde 50’si peşin yüzde 50’si 60 ay 0 faiz ya da % 1 peşinatlı bir yıl kredi ötelemeli ödeme planları da bulunuyor.

Stüdyo, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon daire seçeneklerinin bulunduğu Kalekent projesinde sosyal alanlar, güneşli teraslar, açık ve kapalı Yüzme havuzları, koşu ve bisiklet parkurları, çocuk oyun alanları, spor kompleksi, Türk hamamı ve sauna yer alıyor.

KALEKENT PROJESİ DETAYLARI

100.000 metrekarelik arsa üzerinde, 73.000 metrekarelik peyzaj alanına sahip olan proje, 2013 yılının Ağustos ayında lansmana çıktı. 1.Etapta % 70’e varan satış grafiği yakaladı. 2.Etap satışlarına da başlanan projede, 1.Etabın Aralık 2015’te 2.Etabın ise Aralık 2016’da teslim edilmesi planlanıyor.

Zengin sosyal alanları ile de fark yaratan projenin her iki etabında da ayrı ayrı açık yüzme havuzu, kapalı otopark, fitness center, bloklar arasında süs havuzları, yürüyüş parkurları, çocuk oyun alanları bulunuyor.

Kaynak: Htemlak.com


"Kalekent ‘Bugün Al Seneye Öde’ Kampanyası" haberine ait yorum yok

Yorum Yap