The Mandarins
İletişim Formu

GÖNDER Gönderiliyor...

Talebiniz ulaştı.

Reklamı Göster

Kanal İstanbul Projesi İçin Flaş Adım

Çılgın proje Kanal İstanbul için çalışmalara hız verildi. Son olarak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan proje için Panama'yla iş birliği platformu kurulacağını açıkladı...

07 Temmuz 2016
Kanal İstanbul Projesi İçin Flaş Adım Çılgın proje Kanal İstanbul için çalışmalara hız verildi. Son olarak Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan proje için Panama'yla iş birliği platformu kurulacağını açıkladı...

Türkiye ile Panama arasında 27 Haziran'da Kanal İstanbul projesinin seyir kanallarının inşası ve yönetimi konularında idari ve teknik uzmanlığın paylaşımı için iş birliği platformu kurulmasını içeren anlaşma imzalanmıştı.

İmzalanan anlaşma gereği Panama Kanalı Genişletme Projesi'ni gerçekleştiren ekiple iş birliği platformunun kurulacağını belirten Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Panama'nın bu konudaki deneyiminin Kanal İstanbul projesinin yapımına büyük katkı sağlayacağını söyledi.

Panama Kanalı'ndaki deneyimlerden mümkün olduğu kadar çok faydalanarak en iyisini yapmayı hedeflediklerini belirten Bakan Arslan, kurulacak platform ile projenin daha hızlı ve güvenli ilerleyeceğini açıkladı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Ankara Niğde Otoyolunda İhaleyi Kazanan Firma!

Ankara Niğde Otoyolunda İhaleyi Kazanan Firma!

Ankara Niğde Otoyolu projesinin ihalesi tamamlandı. İşte kazanan firma...

14 Nisan 2017


E-5 ve TEM’in Altı Otopark Olacak!

E-5 ve TEM’in Altı Otopark Olacak!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, E-5 ve Tem otoyollarının altını otoparka dönüştürmeye hazırlanıyor...

14 Nisan 2017


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.