Kayseri Kazım Karabekir'de dönüşüm projesinde teslimler yapıldı

Kayseri Kazım Karabekir Kentsel Dönüşüm Projesi'nde teslim heyecanı yaşanıyor.

13 October 2020
Kayseri Kazım Karabekir'de dönüşüm projesinde teslimler yapıldı Türkiye'de birçok şehri, kentsel dönüşüm ve gelişim çalışmalarıyla yenileniyor. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı kontrolünde belediyeler, TOKİ ve müteahhitler tarafından sürdürülen kentsel dönüşüm çalışmalarıyla doğal afetlere karşı güvenli ve modern yaşam alanları kazandırılıyor.

Anadolu'da kentsel dönüşümün en yoğun uygulandığı şehirler listesinde Ankara'dan sonra ikinci sırada gelen Kayseri'de yeni proje çalışmaları devam ederken tamamlanan projelerde hak sahiplerine anahtar teslimleri yapılıyor.

Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde hayata geçirilen Kayseri Kazım Karabekir Kentsel Dönüşüm Projesi'nde 3 blokta toplam 81 konut için teslimler yapıldı.

"YENİ ALANLARDA ÇALIŞMALARIMIZ SÜRÜYOR"

Kazım Karabekir'deki kentsel dönüşüm projesinde hayata geçirilen konutların teslim törenine katılan Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, çalışmalar hakkında açıklamalarda bulundu.

Melikgazi'de mahalleleri geliştirme ve güzelleştirme adına çalışmaları sürdürdüklerini belirten Başkan Palancıoğlu, "Kâzım Karabekir Mahallesi’nde 2 bine yakın daire yapıldı. Bu mahallemize yeni bir çehreye kavuştu. Depreme dayanıklı, kimlikli ve estetik dairelerimiz ile Kazım Karabekir Mahallemizin çehresi değişecek. Yeni alanlarda kentsel dönüşüm için çalışmalarımız devam ediyor. Ev sahibi olacak 81 hak sahibine evlerinin hayırlı olmasını dilerim" şeklinde konuştu.

Önümüzdeki aylar için yeni kura çekimlerinin olacağını açıklayan Palancıoğlu, "Kentsel dönüşüm sadece konutlarda değil, ticari konutlarda da gerçekleşmeli diye düşünüyorum. İnşallah ticaret alanlarında da güzel dönüşümler yapacağız. Melikgazi'de mahallelerimizi geliştirmeye ve güzelleştirmeye devam ediyoruz. Cenab-ı Allah tüm projelerimizi tamamlamayı nasip etsin" ifadelerini kullandı.


HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum