Kelebek Mobilya’dan Kış Sezonu Mobilya Trendlerine Uygun 5 Öneri

Türkiye’nin tasarım trendlerini belirleyen Kelebek Mobilya, zamansız mobilyaları ve global tasarım vizyonuyla hazırladığı koleksiyonlarını kullanıcılarıyla buluşturuyor.

28 November 2023
Kelebek Mobilya’dan Kış Sezonu Mobilya Trendlerine Uygun 5 Öneri Estetik bir anlayışla hazırlanan Kelebek ürünleri, her tarzdan her eve rahatlıkla uyum sağlıyor.

Türkiye’nin tasarım trendlerini belirleyen Kelebek Mobilya, zamansız mobilyaları ve global tasarım vizyonuyla hazırladığı koleksiyonlarını kullanıcılarıyla buluşturuyor. Estetik bir anlayışla hazırlanan Kelebek ürünleri, her tarzdan her eve rahatlıkla uyum sağlıyor. Ortaya koyduğu tasarımlarını Gestalt yaklaşımı ve Bauhaus tasarım yaklaşımıyla birleştirerek yeni Türk stilizasyonu yaratan Kelebek Mobilya, 2023 kışı için belirlediği trendlerle öneriler yapıyor.Doğal ve Organik Tasarımlar

2023 yılında sıkça tercih edilen doğal malzemelerin kullanıldığı mobilyalar, 2023 kışında da popüler olmaya devam ediyor. Ahşap, bambu ve doğal lifler gibi organik malzemelerin kullanıldığı mobilyalar, sıcak bir atmosfer yaratmaya yardımcı oluyor. Kelebek Mobilya tarafından özenle hazırlanan Piena Tekli Koltuk, ahşap ayakları ve keten kumaşıyla dikkat çekiyor.

Canlı Renkler

Yazın enerjisi kış aylarında da devam ederek canlı renklerin kullanıldığı mobilyalar gözde olacak. Parlak sarılar, kırmızılar, maviden turkuaza uzanan renkler ve yeşiller gibi canlı tonlar, yaşam alanlarına yeni bir hava katmaya hazırlanıyor. Oturma odaları ve yatak odalarının vazgeçilmez tamamlayıcısı, Kelebek Dekor kategorisinde yer alan Arch Kırlent ile yeni bir görünüm kazanmak çok kolay.Minimalist Tasarımlar

Yaşam alanlarını etkisi altına alan minimalizm, modern iç mekân tasarımlarında sıkça tercih ediliyor. Sadelik ve temiz hatlar, minimalist mobilyaların ana özellikleri arasında yer alıyor. Basit, işlevsel ve zarif tasarımların yanı sıra fonksiyonel mobilya grupları, ferah bir atmosfer yaratmada etkili oluyor. Japon minimalizminden esintiler taşıyan Norel TV Ünitesi, farklı kullanım seçenekleri, sade ve şık tasarımıyla bu kış evlerde yerini almaya hazırlanıyor.

Yumuşak ve Dokulu Kumaşlar

Sıcaklık ve konfor önem kazandığı soğuk kış günlerinde içleri ısıtacak ürünlere ihtiyaç duyulurken, mobilyalarda yumuşak dokulu kumaşlar tercih ediliyor. Kadife, süet veya yün gibi sıcak ve dokulu malzemeler, rahatlık ve lüks hissi verirken yaşam alanlarında samimi bir atmosfer oluşturuyor. Kelebek Mobilya tarafından özenle hazırlanan Aida Puf ve Beige Halı evlere sıcaklık getiriyor.

Geometrik Desenler

Geometrik desenler, mobilyalarda ve aksesuarlarda sıkça tercih edilen trendler arasında yer alıyor. Özellikle aksesuarlarda geometrik desenler, mekâna hareketlilik ve görsel ilgi katmada etkili oluyor. Kelebek Dekor kategorisinin eşsiz parçalarından geometrik desen detaylı Nica Tablo, ıhlamur ağacından üretilen çerçevesiyle Kelebek’e özel el emeği ile üretildi.
HABER İLE İLGİLİ YORUMLAR


henüz yorum yok

GÜNDEM HABERLERİ


Lamp 83’ten Evim Serisi

Lamp 83’ten Evim Serisi

Lamp 83 İtalyan tasarımcıların elinden çıkan EVİM serisini satışa sundu...

05 October 2016


Seramiksan'ın Morocco Serisi Vitrine Çıktı

Seramiksan'ın Morocco Serisi Vitrine Çıktı

Fas'ın ünlü saray mozaiklerinden esinlenilen Seramiksan Morocco serisi yaşam alanlarında otantik bir

04 October 2016


Öne Çıkan Konut Projeleri


Tüm Türkiye’de en çok tercih edilen konut projelerini burada bulabilirsiniz.

İstanbul, Beylikdüzü

Keleşoğlu Holding

395.000 - 792.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Sur Yapı

385.000 - 837.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Ankara, Etimesgut

Söğüt İnşaat

283.000 - 634.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Sancaktepe

Halk GYO

490.000 - 888.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Mutlu inşaat

200.000 - 734.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

Konya, Meram

Torkam inşaat

315.000 - 1.000.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Beylikdüzü

Gül Proje

253.470 - 903.119 TL

Detaylı bilgi istiyorum

İstanbul, Başakşehir

İntaya

595.000 - 998.000 TL

Detaylı bilgi istiyorum