Kent EXPO Fuarı 16 Ekim’de İzmir’de Başlıyor

19 Eylül 2014
PAYLAŞ
Kent EXPO Fuarı 16 Ekim’de İzmir’de Başlıyor

"Kentsel Dönüşüm ve Yenilenme" temalı Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı 2014, 16 Ekim'de İzmir'de başlıyor.

İzmir'de 16-19 Ekim 2014 arasında ikinci kez düzenlenecek olan Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı’nı (Kent EXPO) birçok şehrin belediye başkanı ile belediyelerin üst düzey yöneticilerinin ziyaret etmesi bekleniyor. Fuar’ın bu yılki teması "Kentsel Dönüşüm ve Yenilenme" olacak.

İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri A.Ş. (İZFAŞ) tarafından düzenlenen fuarda şehircilik teknolojileri sektöründeki yenilikler, son uygulamalar ve beklentilere en uygun çözümler sunulacak.

Fuarı, Türkiye'den ve dünyadan birçok şehrin belediye başkanı ile belediyelerin üst düzey yöneticilerinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Bu yıl da yerli ve yabancı sektör temsilcileri ile yerel yönetimleri biraraya getirecek. İzmir Uluslararası Fuar Alanı 2 No'lu Hol'deki fuar, profesyonel ve son tüketiciye yönelik.

FUARIN TEMASI : KENTSEL DÖNÜŞÜM VE YENİLEME

Şehir dönüşümü konusu, Şehircilik ve Kent İhtiyaçları Fuarı'nda gündeme gelecek. İzmir'in, pek çok şehrin ve şehirlinin gündeminde olan dönüşümden yola çıkılarak temanın "Kentsel Dönüşüm ve Yenilenme" olarak belirlendiği fuar, şehir ihtiyaçları konusunda hayatı kolaylaştıracak, geliştirecek, çağdaşlaştıracak yeni ürün ve hizmetlerin sunulması, tanıtılması, bunların yerel yönetimlerle birlikte hayata geçirilmesi konusunda bir platform olacak. Fuarın ziyaret saatleri ise 10.00 ile 19.00 arasında.(CİHAN)


"Kent EXPO Fuarı 16 Ekim’de İzmir’de Başlıyor" haberine ait yorum yok

Yorum Yap