Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri Start Almaya Hazırlanıyor

26 Ekim 2015
PAYLAŞ
Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri Start Almaya Hazırlanıyor

Kiler GYO tarafından hayata geçirilecek olan KİPTAŞ Bahçeşehir Merkez Evleri'nde tasarım çalışmaları devam ediyor.

Kiptaş ile Kiler GYO'nun hasılat paylaşımı modeliyle yaşama geçireceği Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri'nde geri sayım başladı. Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri proje alanına tabela konuldu.

Kiler GYO Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri Arsa Satışı Karşılığı Gelir (Hasılat) Paylaşımı İşi ihalesinde satış toplam geliri olarak 306 milyon 666 bin 667 lira, idare payı gelir oranı yüzde 30 ile 92 milyon lira teklif verilmişti.

Pazartürk'ün arkasında inşa edilecek olan Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri projesi 25 bin 920 metrekarelik arsa alanı üzerine yayılıyor.  Kiler GYO'dan alınan bilgilere göre projede ruhsat çalışmaları ve tasarım çalışmaları devam ediyor.

Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri projesi 4-8 Ekim tarihleri arasında CNR Expo'da gerçekleşecek Emlak Fuarı'nda yer alacak. Projenin son hali ziyaretçilere sergilenirken, proje için ön talep toplanacak.

Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri'nde sosyal tesis alanı, yürüyüş yolları, kapalı otopark, yüzme havuzu, basketbol sahası gibi sosyal olanaklar yer alıyor.


"Kiptaş Bahçeşehir Merkez Evleri Start Almaya Hazırlanıyor" haberine ait 5 yorum

veysel Aktemur

18 Nov 2015, 06:31

Lansman dan daire almak istiyoum.

Aysel Alkış Yaşar

24 Nov 2015, 06:30

Müracatlar ne Zaman başlayacak, bilgilendirilmek konusunda yardımlarınızı rica ederim. Çalışmalarınızın devamını dilerim, süper projeler Teşekkürler

Şengül Kırmızıtaş

25 Nov 2015, 03:30

Başvuru tarihi henüz açıklanmadı. Açıklanınca sizlerle paylaşacağız. İyi akşamlar.

EMRE

02 May 2016, 04:03

artık acıklansınn ama

Yorum Yap