Kiptaş Esenyurt 5. Etap Satılık Daireler

23 Mart 2015
PAYLAŞ
Kiptaş Esenyurt 5. Etap Satılık Daireler

KİPTAŞ Esenyurt 5. Etap satılık daireler kaç liradan alıcı buluyor ? İşte Kiptaş Esenyurt 5. etap satılık daireler...

İstanbul kentsel dönüşüm çalışmalarının öncü firmalarından Kiptaş, Esenyurt bölgesindeki 5. Etap konutlarını satışa çıkardı. İşte Kiptaş Esenyurt 5. Etap satılık daire fiyatları...

75 metrekarelik 2 oda 1 salon daire : 150 bin lira ile 160 bin lira arasında değişen
95 metrekarelik 2 oda 1 salon daire : 163 bin lira ile 200 bin lira arasında değişen ve
126 metrekarelik 3 oda 1 salon daire : 263 bin lira ile 279 bin lira arasında değişen fiyatlardan satışa sunuluyor.

Teslimleri gerçekleştirilen Kiptaş Esenyurt 5. Etap projesinde yer alan satılık daireler, emlak ilan sitelerinde en çok arananlar arasında yer alıyor.

Kiptaş Esenyurt 5. Etap Proje Özellikleri

Kiptaş Esenyurt 5. Etap projesi 1088 konuttan oluşuyor. Kiptaş Esenyurt 5. Etap projesini genellikle aileler tercih ediyor. Komşuluk ve aile ilişkilerinin ön planda tutulduğu Kiptaş Esenyurt 5. Etap projesinde sosyal alanlar komşuluk ilişkilerinin gelişmesinde önemli rol üstleniyor.

-

Kiptaş Esenyurt 5. Etap Satılık Daireler

-

Kiptaş Esenyurt 5. Etap projesinin çevresi yeşil alanlardan oluşuyor. Güvenli ve huzurlu bir yaşam vaat eden Kiptaş Esenyurt 5. Etap projesinde ailelerin aradığı huzur ve konfor farklı alternatiflerle sunuluyor.

Kiptaş Esenyurt 5. Etap projesinde özel güvenlik birimleri yer alıyor. Modern bir yerleşim bölgesi olan Kiptaş Esenyurt 5. Etap'ta ailenin her bireyi için ayrı ayrı sosyal alanlar düşünüldü. Çocuklara özel oyun alanlarının bulunduğu Kiptaş Esenyurt 5. Etap projesinde çocukların güvenli bir alanda vakit geçirebilmeleri için tüm detaylar itina ile tasarlandı.

Kiptaş Esenyurt 5. Etap Proje Fotoğrafları :

Kiptaş Esenyurt 5. Etap projesinde tüm konutları yeşil alanlar çevreliyor. Şehrin içerisinde doğal alanlarıyla öne çıkan Kiptaş Esenyurt 5. Etap projesinde tüm konutların hizmetine açık geniş otopark alanları mevcut...

Kiptaş Esenyurt 5. Etap Daire Tipleri :

Kiptaş Esenyurt 5. Etap projesinde 75, 95 ve 126 metrekarelik 3 farklı daire tipi bulunuyor.

Dairelerin iç mimarisinde yüksek kalite malzeme kullanılan Kiptaş Esenyurt 5. Etap projesinde ayrıca; deprem ve yangın yönetmeliğine uygun yapı özellikleri, yazın sıcağın kışın soğuğun etkisinin azaltılmasını sağlayan mantolama (dış cephe ısı yalıtımı) sistemi, 24 saat özel güvenliği ve donatı alanlarıyla rahat bir yaşam imkanı sunuyor.

Kiptaş Esenyurt 5. Etap Kat Planı Görselleri :

-

Kiptaş Esenyurt 5. Etap Satılık Daireler


"Kiptaş Esenyurt 5. Etap Satılık Daireler" haberine ait 1 yorum

taha g.

23 Mar 2015, 23:18

Kiptaş Esenyurt 5. Etap Satılık Daireleri alacak gücümüz yok. en azından Kiptaş Esenyurt 5. Etap Kiralık Daireler ne kadar ondan haberdeedin

Yorum Yap